файно сусід

Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

СПЛІН у Кіровограді – це не «обман зрения»?

Posted Автор: Створено: в Культура

Як холодний душ. Їду в маршрутці і тут бах – біля дендропарку бігборд «Сплин. Обман Зрения. 04.12.2013. Обласна філармонія»…

 Виходжу не там де треба, біжу у філармонію, прокручуючи у голові фразу, яку електронною поштою отримав від адміністрації гурту влітку: «Кирилл, на осень тур по Украине составлен, правда, Кировограда там нет». Заходжу у касу філармонії, а у відповідь – ні, ми нічого не знаємо.

Ось тобі, думаю, і обман зору.  Але звідки ж бігборд? Як видатний скептик я захожу на офіційний сайт гурту – а там гастрольний тур Україною, і такі останні дати: 2 декабря в 19:00 – Днепропетровск; 3 декабря в 19:00 – Донецк; 14 декабря в 19:00 – Москва.

Ну, думаю, точно обман зору. В Інтернеті про це знає тільки спільнота «Типичный Кировоград» (радує, що хоча б хтось знає). І більше ніякої інформації.

Обман зору…

Останньою надією телефонуємо у касу філармонії – так, будуть! Вони самі тільки-но дізнались! (як так виявилось, що афіші є, вони вже висять у місті, а сама філармонія не в курсі)

Отже, 4 грудня, о 19:00 до кіровоградської обласної філармонії легендарний російський гурт Сплін приїздить зі своїм крайнім альбомом «Обман зрения». Квитки (здається) від 250 до 550, і у продажу будуть з понеділка.

Ю-ху! :)

Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори