Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

У Кропивницькому відкрили власний Хогвартс

Posted Автор: Створено: в Культура

Школа Хогвартс, яка відкрилась у бібліотеці-філії №19 привітала перших випускників, юних магів та чарівників. Вони пройшли зимове експрес-навчання, успішно здали численні іспити та жахливо академічну блискучу атестацію.

У цьому році найкращим серед факультетів, за кількістю набраних балів, став Когтевран.

Кваліфіковані та суворі професори приймали усні та письмові іспити.

 Учні факультету Пуффендуй зауважили: «Найскладнішим було завдання від директора Дамблдора «Відомі маги та чарівники світу». Найлегшим ‒ «Захист від темних сил», під час якого ми пригадували та класифікували магічних істот, які мешкають у світі Гаррі Поттера».

А ось іспит Мінерви МакГонагалл здали не всі. Майбутні чародії складали інструкції з використання чарівних речей, таких як: мапа мародерів, вибухова жувальна гумка, виявляч.

Довго згадували учні атестацію із Зілля та настоянок у професора Снейпа. Їм довелося відтворювати старовинні рецепти, пригадувати фантастичні інгредієнти та закріплювати дію настоянок заклинаннями. В екзаменаційних білетах ‒ «Багатозільні краплі вічної дружби», «Найпотужніша любовна настоянка», «Еліксир безсмертя», «Багатозільна настоянка правди».

«Пріорі інкантатем!» так називався турнір чарівників ‒ останнє випробування у школі Хогвартс, в якому найсильнішими виявилися учні факультетів Пуффендуй та Когтевран.

Найкращими студентами «школи магії та чародійства», які отримали Дипломи та звання «Чарівник», стали Бабич Катерина, Медвідь Андрй, Копотієнко Варвара та Копотієнко Арсеній.

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори