Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Весняне «Пробудження»

Posted Автор: Створено: в Культура

У перший день весни саме під такою назвою в одній із ресторацій міста відбувся музично-літературний квартирник. Сподіваємось, що така форма мистецьких зустрічей приживеться у місті.

Організатори цього заходу потурбувалися про все – і про мистецьку складову, і про комфорт для глядачів, і про атмосферу.

У зворотному порядку – атмосфера. Свічки, розкидані на підлозі подушки для сидіння, елементи меблів (зокрема настільна лампа), невимушеність спілкування – усе це змушувало викрикнути «Вірю». Вірю, що я на квартирнику.

Комфорт. Для сидіння були надані усілякі предмети меблів – стільці, дивани, подушки на підлогу. Перед квартирником, під час, та у перерві був фуршет із різноманітними наїдками та напоями (від домашньої настоянки до кавичаю). У перерві був час для неформального спілкування, хоча і під час виступів це спілкування «формальним» назвати важко.

Мистецька складова. На квартирнику була якісна акустична музика від гуртів «Самособой», «Зона підвищеного тиску»,  «Приморский и Ко», Аліка Архипенка. Зокрема Алік (в паспорті Олександр), зіграв свої пісні, які раніше не виконував (за його словами).

Свої прозові та поетичні твори під музичний та візуальний супровід прочитали поети Кирило Поліщук (Поль Іщук), Олена Горобець, Вінні (Анна Барвінок, одна з організаторів вечору), Олена Дощанська (друга з організаторів).

Також було продемонстровано короткометражний фільм та відеопоезію Вікторії Нетребенко та Кирила Поліщука «Кафка».

Наприкінці організатори анонсували наступний квартирник під назвою «"Відверто…». Судячи з анонсу, на ньому планується читання поезії та прози, яку можна найменувати еротичною.

І, звичайно ж, фотозвіт

 

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори