файно сусід

Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Викладачі КНТУ провели екскурсію для новомиргородських гімназистів або виставка да Вінчі в стінах колишнього реального училища

Posted Автор: Створено: в Освіта

Минулої п`ятниці, 18 жовтня, мала прекрасну нагоду здійснити міні-подорож Кіровоградом. А саме : учнів Златопільської гімназії, запросили до Кіровоградського національного технічного університету аби продемонструвати комплектацію корпусів приміщення, навчальних підрозділів, напрямів роботи КНТУ та налаштувати молодь на можливий вступ у цей навчальний заклад.
  Біля університету нас зустрів викладач кафедри економіки та організації виробництва КНТУ – Полтавець Михайло Миколайович, який відразу почав розтлумачувати нам значення університету на Всеукраїнському рівні та міжнародних аренах ( наприклад, з його розповіді я дізналася, що заклад входить до двадцятки вищих навчальних закладів України та багато інших цікавих фактів). Далі ми продовжили прогулянку коридорами університету, після чого розташувалися в аудиторії на шостому поверсі.
Там на нас уже чекав Бондарчук Юрій Павлович – кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії та права
Він переніс нас свідомо до історичних витоків заснування університету, в ті часи, коли його організували в приміщенні земського реального училища, де зараз знаходиться відділ КНТУ – технікум машинобудування. Також все це супроводжувалося мультимедійними презентаціями.

Слухати його та одночасно бачити все сприйняте на власні очі було справжнім задоволенням.
Наступним пунктом було обговорення програми інтеграції України до ЄС. Зокрема, до аудиторії завітали представники структурного підрозділу – відділу міжнародних зв'язків, який втілив у життя "Концепцію розвитку міжнародних зв'язків університету".
Для початку кожному учневі було подаровано маленький довідничок із європейської інтеграції України. Потім нас ознайомили зі всіма можливостями виїзду за кордон та окреслили позитивність такого виїзду за курсовою програмою стажування на базі даного університету. Тим більше, що це слугує прекрасним іміджетворчим інструментом для навчального закладу.
Наводжу короткий список цікавинок, пов`язаних з інтеграційними процесами (найцікавіші факти) :

·        університет бере участь у 15 міжнародних програмах;

·        за кордоном навчаються 17 студентів;

·        курсами поглибленого вивчення європейських мов охоплено 850 студентів;

·        32 студенти отримали міжнародні визнані лінгвістичні дипломи.

·        Чудова програма і деякі викладачі, жартуючи, сказали, що навіть заздрять нам, так як тоді, коли навчалися вони таких можливостей не існувало, але була стабільність, якої зараз, на жаль, бракує.

І це ще не все…
 

Наступною зупинкою нашої «подорожі» був той самий, вже вищезгаданий, Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ. Там розмістилася художня виставка видатних митців живопису : Леонардо да Вінчі, Миколи Констянтиновича Реріха.
Цікава, натхненна розповідь екскурсовода, Людмили Олександрівни, дала змогу зануритися у нечувані раніше глибини теософії, світосприйняття художників, значення написаних ними полотен. Навіть вдалося зробити фото деяких з них.
Після цього істинно прекрасного дійства, нам знову таки дали листівочки з описанням професійних нахилів коледжу, навчального процесу та умов вступу.
Нарешті ми вирушили додому, сповнені позитивними враженнями та натхненні мистецтвом. А хтось ще й подумує про вступ на навчання до КНТУ та це вже інша розмова...)

Фотоматеріали з виставки :

b2ap3_thumbnail_uQWnqxA8dPo.jpgb2ap3_thumbnail_M7FNfUnU5rw.jpgb2ap3_thumbnail_KEpwIqvOKFs.jpgb2ap3_thumbnail_I7cWjyucCqY.jpgb2ap3_thumbnail_F9g1lxfeN44.jpgb2ap3_thumbnail_BgWGClOcHew.jpgb2ap3_thumbnail_6pmLx0e0Snw.jpgb2ap3_thumbnail_yWLZBPa_tz4.jpg

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори