Земля Мамаїв

Нариси та оповідання

Вона пасе кіз

Posted Автор: Створено: в Суспільство

Вона пасе кіз…
   Це філософія її життя. Вона розуміє їх, а вони її. Мандрують світом своїм. І повірте їх світ  не самий гірший серед інших. В нім нема політики і серіалів, злоби і хитрості. Він наївний, з дитинством в душі і зморшками на обличчі. З вірою, що не обмануть.

   Вона пасе кіз… вона їх чує і вони чують її. Непродане молоко відносить в дитячий садок. Там серйозне панство ходить з чашками і козиним молоком на губах. І те серйозне панство знає по імені усіх її кіз. В її душі  нема жадоби і заздрощів. Така проста і щира  філософія її життя. 
   Її світ блукає степом між приїздами шестидесятирічного сина. Кожної суботи вона стоїть коло двору і виглядає рейсовий автобус. Після господарських робіт  вечеряють і довго гомонять. На ранок вона з козами проводжає його. І знов чекає.
   Вона пасе кіз. Вона йде з ними осіннім степом назустріч зимі.  І будуть вони зимувати. І будуть виглядати по вихідним автобус. І будуть з сином господарювати, вечеряти, а на ранок його проводжати .
   За зимою прийде весна. І піде вона з козами в степ. Своїм світом, не чужим.
   Вона пасе кіз…

Коментарі  

 
0 # михаил 10.11.2013, 15:16
"Мандрують світом своїм. І повірте їх світ не самий гірший серед інших." - как сильно сказано. Таких женщин можно встретить в каждом населённом пункте. Жизнь ...
Цитата
 
 
0 # Надія Паливода 03.11.2013, 01:20
Як гарно.... Захотілося козиного молока...
Цитата
 
 
0 # Сергій 12.11.2013, 09:30
Так вперед працювати. Всы тыльки хочете в городы сидыти ы щоб за вас хтось робив.
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори