Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

За три хвилини до після

Posted Автор: Створено: в Суспільство

Ми живемо в часи новітніх технологій, винаходів та масштабного освоєння космосу.  Інколи буває таке відчуття, що час невпинно летить, ніби нещодавно був ранок, а ось уже й вечір, буквально вчора був понеділок, а сьогодні п’ятниця. Але буває й так, що час тягнеться немов стара резина, які вже давно пора обірватися, а вона продовжує тягтись. Це стається тоді, коли або чогось сильно чекаєш, або коли нічим не зайнятий і нічого не робиш. Комусь для досягнення мети треба, щоб пройшли роки, а комусь вистачає декількох хвилин, щоб досягнути мрії чи навпаки, щоб усе зіпсувати.

От, наприклад, коли сидиш на нецікавій парі або коли до неї взагалі не готовий, а тебе мають запитати час ніби «стоїть на місці», а як пишеш контрольну, або навпаки підготував цікаву доповідь часу завжди не вистачає. І по закінченню цих трьох хвилин, хтось може отримати визнання, гарну оцінку, або ж, дістати перездачу і зіпсований настрій.

Побутує думка, що закохані часу не помічають. Це дійсно так. Коли серце сповнене коханням та ніжними почуттями, хочеться завжди бути разом і кожна хвилина має значення. Або, коли бажаєш зізнатися у своїх почуттях, підбираєш слова, уявляєш як це станеться, а по закінченню цих трьох або ж трохи більше хвилин відчуваєш себе самим щасливим.

Буває й так, що зустріч (з директором, давнім знайомим чи просто з людиною, яка вам дуже симпатична) буває випадковою і в цей час треба сказати такі слова, які б залишили гарне враження про вас. Як правило, такі зустрічі тривають декілька хвилин. Але може статися так, що потім запропонують зустрітися ще і поговорити докладно або ж в більш зручній обстановці. І по закінченню цих хвилин можна відчувати себе переможцем або ж на лаві запасних.

Взагалі, кілька хвилин можуть мати чимале значення. Через них можна спізнитися на роботу, виграти в лотерею, навіть одружитися, поставивши штамп до паспорту чи навпаки розлучитися, виграти судову справу та ін. І по закінченню цих хвилин життя може кардинально змінитися і для декого почнеться нова сторінка саме з цієї події.

За три хвилини – це ніби так мало, але достатньо для того, щоб повернути своє життя в інший бік. В який, ми маємо вирішити самі…

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори