Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Земельні махінації у Новгородці

У житті суспільства все частіше трапляються випадки, які пов’язані з аферою земельних ділянок. Фермери та сільськогосподарські підприємства використовують «чорні» методи для привласнення десятків або ж і сотень гектарів родючих чорноземів. Маючи великі фінансові статки відкупляються, заносять «дань» у правоохоронні органи і продовжують прокручувати земельні махінації. При цьому, місцеві бюджети недоотримують надходження податків, а селяни своїх коштів.

До «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» звернувся житель Новгородки Юрій БАХТИН та повідомив про чергову махінацію місцевого фермера із земельними ділянками.

Юрій БАХТИН розповідає, що після смерті його матері В.Г. БАХТИН він та його сестра  мали вступити у спадщину, предметом якої являються дві земельні ділянки для ведення сільськогосподарського виробництва площею 5,52 га кожна (всього 11,04 га) на території Новгородківської селищної ради.

 

Земельні ділянки передані в оренду (20.08.2006 р., та 26.12.2014 р. відповідно) ТОВ «ПРОГРЕС», директором якої є Микола МОНАШОК, діючий депутат Кіровоградської обласної ради від БПП.

dogovir_2006_1.jpg     dogovir_2006_2.jpg

 

dogovir_2014.jpg    dogovir_2014_2.jpg

Після смерті матері Юрій БАХТИН дізнається, відповідно до Спадкового реєстру, що існує заповіт (від 23.12.2011 р.) в якому спадкоємцем земельної ділянки 5,52 га зазначено доньку директора Юлію МОНАШОК.

inform_dovidka.jpg

   15.05.2015 р. був складений вже інший заповіт, в якому спадкоємцем земельної ділянки 5,52 га, в рівних частках кожного, зазначено дітей керівника ТОВ «Прогрес» Микола та Юлію МОНАШОК. При цьому слід звернути увагу, що в різні роки заповіт складався в одного приватного нотаріуса САЯПІНОЇ І.Г. На момент складання у 2011 році заповіт посвідчено нотаріусом Саяпіною І.Г, як нотаріусом Новгородківського районного нотаріального округу (запис № 1301), у 2015 вже як нотаріусом Криворізького міського нотаріального округу Дніпропетровської області (запис у реєстрі № 19).

ЗАПОВІТ 2011 року

zapovit_2011_1.jpg      zapovit_2011_2.jpg

ЗАПОВІТ 2015 року

zapovit_2015_1.jpg   zapovit_2015_2.jpg

Місцеві жителі розповідають, що нотаріус І.Г. САЯПІНА – це донька колишньої голови Новгородківського районного суду СОСНОВСЬКОЇ Л.І.

В день складання заповіту 23.12.2011 року також з’явився договір позики грошових коштів, відповідно до якого Юлія МОНАШОК позичила 100 тисяч гривень Валентині БАХНИТ. За цим договором кошти були позичені на термін до 23.01.2012 р. І за словами Юрія БАХТИН це насправді сфальшований договір. Кошти ніхто не позичав в такій сумі. Якщо і позичали то лише 10 тисяч гривень на лікування у 2014 році в рахунок паю.
dogovir-poziku_1.jpg     dogovir-poziku_2.jpg

Під час ознайомлення з наданими документами ми вбачаємо, як було сфальшовано, на нашу думку, заповіт, а саме:

1.      У заповіті від 15.05.2015 р. вказані паспортні дані ЕА 814806, хоча відповідно до копії паспорту там містяться інші дані – ЕА 270150;

pasport.jpg

2.      У заповіті вказано, що укладений в 11.00. Нотаріуса для посвідчення заповіту обрано самостійно. Очевидним спростуванням цим слів є те, що Валентина БАХТИН не могла фізично покинути свій будинок, а тим більше приїхати у Кривий ріг, оскільки мала значні проблеми із здоров’ям. За словами сусідів, та місцевого депутата, Валентина БАХТИН пересувалася по хаті лише за допомогою костурів, на вулицю виходила рідко і ненадовго, так як були хворі ноги і спина. Потребувала постійної уваги та допомоги з боку сина Юрія і його сім’ї. До неї часто приїжджала швидка допомога, до лікарні могла потрапити лише з допомогою сина. Самостійно і без відома сина та його сім’ї відлучитися з дому не могла, так як вони завжди знаходилися поряд з нею.

Черговий заповіт на родину МОНАШОК М.Г. було складено 15.05.2015 року о 17.05 у м. Кривому Розі за два місяці до смерті БАХТИН В.Г. (16.07.2015).

В довідці Новгородківської ЦРЛ зазначено діагнози захворювань Бахтин В.Г. : гострий інфаркт міокарда, атеросклеротичний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет та ін. 

dovidka_likarnya.jpg       inform_sosidu.jpg

Заявником вже подано заяву до прокуратури Новгородківського району та відкрито кримінальне провадження місцевих відділом поліції. При цьому, ми будемо тримати дане питання на контролі. Та в разі затягування розгляду або ж прикривання справи, ми залучимо додатково народних депутатів та знімальну групу одного з національних каналів. 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори