файно

Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Знову про коледж

Posted Автор: Створено: в Освіта

Вчора міська рада підтримала мій депутатський запит «Про ситуацію, що склалась навколо Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу». Ось його повний текст.

Мене, як депутата міської ради, турбує ситуація, що склалась навколо Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу.

Вважаю, що проводиться ціла кампанія спрямована на дискредитацію цього закладу і основною метою якої  є  його закриття.

Першою складовою цієї кампанії є розповсюдження інформації, що Кіровоградський кібернетико – технічний коледж не може утримуватись міської радою за рахунок коштів міського бюджету. Це не відповідає дійсності, адже відповідно до інформації Міністерства освіти і науки України в Україні на сьогодні з 489 вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації – 207  комунальної форми власності. Тобто, виходить, що 206 навчальних закладів  можуть фінансуватись з місцевих бюджетів, а єдиний Кіровоградський кібернетико – технічний коледж, не може.

Другою складовою є створення напруги у трудовому колективі Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу, адже працівникам коледжу не платять заробітну плату з другої половини січня цього року і вони не знають, чи будуть з ними укладені контракти на новий навчальний рік. Чи було відомо про це управлінню освіти міської ради? Напевно, що так, але жодних дій спрямованих на погашення заборгованості вчинено до цього не було.

Третя складова – це ініціювання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І. Василенко перед постійними комісіями   з питань освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту та молодіжної політики та з питань бюджету, податків, фінансів, планування  та соціально-економічного розвитку розгляд питання про ліквідацію Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу перед початком вступної кампанії до цього закладу. Всі добре розуміють, що коли ініціюється питання про закриття закладу, то мало хто з абітурієнтів буде випробувати долю вступаючи до такого навчального закладу на перший курс.

Тому я вважаю, що депутатський корпус разом з міським головою повинні зробити все можливе задля збереження Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу  та забезпечення його нормального функціонування, що б не допустити повторення  ситуації, що була з дитячими садками, коли їх спочатку закривали, а зараз «героїчно» борються з чергами до них.

Також слід зазначити, що коледж надає освітні послуги на належному рівні, а його випускники є завжди затребуваними працівниками  на ринку праці не лише у нашому місті та країні, а і закордоном.

Окрім того, на мою думку, варто дослухатись і до трудового колективу коледжу який просить нас з Вами депутатів міської ради зберегти навчальний заклад та вирішити проблеми з фінансування  та погашенням заборгованості по заробітній платі.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас, шановний Олександре Дмитровичу, вжити дієвих заходів спрямованих на недопущення припинення (ліквідації або реорганізації) Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу, забезпечити у терміновому порядку виплату заборгованості по заробітній платі, що виникла перед працівниками Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу, надати доручення управлінню освіти міської ради розробити та подати на затвердження міської ради проекти документів, що дозволять проводити повноцінне фінансування Кіровоградського кібернетико – технічного коледжу за рахунок коштів  міського бюджету

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори