Інтерв'ю

Геннадій Заболотний: «У спортивному плані все вдалося»

. 2630

Голова Федерації легкої атлетики Кіровоградської області залишився задоволеним
Чемпіонатом України з легкої атлетики, що вперше в історії приймав Кіровоград, але вважає, ще треба дуже багато всього зробити, щоб проводити на стадіоні «Зірка» змагання міжнародного рівня. Про це він розповів кореспонденту "Гречки" після завершення чемпіонату.

- У спортивному плані все вдалося. По-перше нам дуже приємно, що наші спортсмени показали досить високі результати (здобули 4 нагороди: 2 золоті, 1 срібну, 1 бронзову - авт.). По-друге у зв’язку з тим, що в нас з’явилася така прекрасна легкоатлетична арена, у нас є можливість розвивати інші види легкої атлетики, які безумовно дозволять збірній Кіровоградської області займати більш високі щаблі в командних змаганнях.
- Чи можна сказати, що деякі наші спортсмени не змогли показати себе краще, хоча мали для цього підстави?
- Удома допомагають рідні стіни, але тут були не лише певні моменти, пов’язані з надмірним хвилюванням, а й суто технічні: вони не були готові до цього покриття. Треба звикати. Дуже скоро ці моменти вже не проявлятимуться.
- Коли у Кіровоград прийдуть міжнародні легкоатлетичні змагання?
- Кіровоград прийме міжнародні змагання. Зараз ці речі знаходяться на стадії обговорення, але тут є дуже суттєвий моменти: щоб проводити міжнародні змагання нам потрібна дуже потужна співпраця з органами влади як міською так і обласною. Потрібно вирішити ряд інфраструктурних питань, без яких змагання міжнародного рівня не можуть відбутися, ще багато чого, але ми до цього йдемо.

Євген Савранський

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама