Інтерв'ю

Сергій Костенко: за 4 роки місто не стало тверезим, але ми зібрали колектив, який готовий змінювати місто на краще (ФОТО)

. 4222

Молодіжна громадська організація «Пробудження» цього тижня відсвяткувала своє 4-річчя. Дата не кругла, однак активісти, які постійно заявляють про себе у Кіровограді, вже можуть розповісти про перші досягнення.

 

«Усе починалося з 3 активістів, які хотіли зробити місто тверезим, допомогти дітям з дитячих будинків і якось змінити місто на краще. Головною метою була популяризація здорового способу життя, відродження народних цінностей і культурної спадщини», - згадує керівник організації Сергій Костенко.

Після 4 років діяльності в організації зізнаються, досягнути кінцевої мети все ще не вдалось, однак за ці роки вдалось сформувати колектив і визначитись у якому напрямку варто рухатись далі.

«Тоді було багато самовпевненості, багато не розуміли. Але те, що робили, робили з любов'ю і від душі. За 4 роки місто тверезим не стало, але вдалося зібрати тверезий дружний колектив, який реально готовий змінювати життя міста на краще. Ми намагалися взятись за все і багато чого не виходило. Зараз все зовсім навпаки. Є команда, є низка проектів і ці проекти успішно були реалізовані», - продовжує Сергій.

Саме з ініціативи «Пробудження» у Кіровограді вже традиційними стали Тверезі ігрища, пробіжки та посиденьки, акції «Міняй молоко на пиво», «Не заважайте дихати». Активістами організації було влаштовано заняття з самооборони для дівчат, Козачий фестиваль,аукціон дитячих малюнків, святкування Івана Купала, вбивчий флешмоб щодо високих тарифів. «Пробудження» долучалось і до волонтерства: активісти організовували збір продуктів для військових і дитячих будинків.

«За увесь час було реалізовано більше восьми проектів, 50 акцій, флешмобів та семінарів. Нам вдалося переконати немало людей у користі здорового способу життя. У нас була маса заходів, які вчать добру, більше того, добро дарували ми і його дарували нам», - розповідає Сергій.

На зробленому «пробудженці» зупинятись не збираються. Планують продовжувати свою діяльність у тому ж напрямку, а також запроваджувати нові проекти, у тому числі у співпраці з іншими організаціями.

«Однозначно активно працюватиме волонтерський напрямок нашої громадської організації, сектор фізичного виховання молоді. Можливо, ще проведемо заходи щодо завищених тарифів. Окрему увагу приділимо основам безпеки і самозахисту. На чомусь одному робота спрямована не буде, - запевняє Сергій Костенко. - Є в планах робота з різними ГО і за новими напрямками. Але про це поки рано говорити, краще показати результат».

Світлана Дубина

Поширюйте

Коментуйте


Реклама