Інтерв'ю

Єгор Похиленко про танці, Китай та три з половиною (ФОТО)

. 6340

Щосуботи у кав'ярні "Dva Coffee" проходить Public Talk - це популярний формат публічних інтерв'ю з відомими кіровоградцями, успіхи яких неодноразово надихали багатьох людей. Всі бажаючі мають змогу прийти в кав'ярню і поговорити з цікавими, неординарними людьми, дізнатися щось нове та просто попити каву за приємною розмовою.

 

Цієї суботи спеціаліст РR-сфери Катерина Резніченко спілкувалася із засновником сучасного кіровоградського гурту "Три з половиною" Єгором Похиленком. Акробатичних балет виник майже три роки тому, за цей час хлопці стали популярними не лише у рідному Кіровограді, а й в інших містах країни та, навіть, Європи.

IMG 5859

 

-Як виникла ідея створити групу?
- Взагалі, ми хотіли створити групу підтримки, яка буде виступати на баскетбольних матчах у періоді між таймами. Із танцюристів було троє хлопців, а четвертий-акробат. Ми почали тренуватися, ніби щось виходило. Перший виступ групи був у Кіровограді на "Оktoberfest". У нас була програма для глядачів, але у групи не було назви. Перед виходом на сцену запропонував хлопцям назву "Чотири". Потім я, дивлячись в дзеркало, помічаю, що у порівнянні з хлопцями, мене ніби "півлюдини". Тут назва "Три з половиною" і приклеїлася. У нас постійно хтось щось забуває, щось губиться, часто не встигаємо на потяги. Тому коли запитують, хто є тією половиною, чесно, ми не знаємо. Може сьогодні це я, а завтра-хтось інший.

IMG 5862

 

-До створення групи ти танцював у колективі "Пролісок", розкажи про цей період детальніше.
- У "Проліску" танцювали для душі. Після закінчення Кіровоградської школи мистецтв, у 2002 році поступив в університет на мистецький факультет. Після закінчення пішов працювати в ДЮЦ, танцював у ансамблі сучасної хореографії "Час пік". Можна сказати, що завдяки інтернету, друзям, власним напрацюванням я й прийшов у сучасну хореографію. Також викладав хореографію у модельному агенстві "Стиль моделс". Починаючи з 2004 і до 2007 року робив постановки для "Міс Кіровоград".

-Можеш дещо розповісти про учасників групи, чи часто вони змінювалися?
- З початку створення гурту і до сьогодні у колективі побувало 11 танцюристів. Після створення групи був період без нормального заробітку, деякі хлопці і роз'їхалися. Спочатку один поїхав до Турції, два роки тому обіцяв повернутися, за ним ще один. Зараз у постійному складі ми працюємо більше року. Цей склад один із найуспішніших, з хлопцями за цей час ми пройшли багато - гастролювали в Китай, в Європі. Зараз концерти у нас по Україні.

-Питання дещо комерційного характеру: ви заробіток ділите порівну чи учасники групи отримують фіксовану плату?
- Я відповідаю за організацію та постановки, іноді пританцьовую. Хлопці теж вкладають всю душу у виступи. Тому все ділиться порівну. Що стосується наших капіталовкладень у постановки та костюми, то тут теж все порівну. Перші смокінги нам пошили приблизно за 120-130 доларів. На останні костюми ми витратили десь 200 доларів.

-Ти вмієш ходити на ходулях. Вас цьому десь навчають? Як ти не побоявся?
- Поки вам здається, що це так складно, у мене з'явиться робота! Взагалі, це смішна історія. Я ставив танець для конкурсу краси. І треба було в номер додати якусь родзинку. Для цього ми мали знайти ходуліста, який би управляв лялькою у номері. Батько учасниці дав гроші на ходуліста, а я сказав, що за такі гроші й сам стану на ті ходулі. Часу на навчання було мало- менш ніж три дні. Так я поступово почав навчати й інших, у Кіровограді вже є п'ять мої учеників.

-Ви гастролюєте не лише в Україні, а й за її межами. Як треба планувати роботу, щоб запрошували закордон?
-Останнім часом ми виступаємо на Західній Україні. Так склалося, що там люди дотримуються хорошої для нас традиції-вони дуже багато грошей вкладають у організацію весілля. Ціни відрізняються у два-три рази, ніж у Кіровограді. На весілля нас запросили кіровоградці у якості подарунка. Ми раз виступили і після цього почалася зіркова кар'єра по Західній Україні. Наступної неділя виступаємо в Хмельницькому, на початку липня у Львові. За цей час був Київ і Херсон. Одеса чомусь нас не хоче пускати. Подорожуючи України ми залишаємо відео виступів чи візитки, не соромимося танцювати на вулиці. У вільний час, наприклад, у аеропорту можемо провести тренування або танець. І для себе корисно, і люди нас побачили.

IMG 5831 copy

-Який ви гонорар в середньому берете за виступ?                                                                       

 -Не секрет, що у Кіровограді ми за програму з трьох номерів беремо 2,5 тисячі. У інших містах- в два рази більше. У Китаї на гастролях вдень отримували 50 доларів за кожного. Але нам надавали житло і проїзд, але за харчування платили самі.

- Як ви потрапили у Китай і які там умови роботи? Поділись враженнями.
У минулому році вирішувалося питання щодо поїздки в Китай. Там на наші виступи найбільший попит. Плюс такий бонус, якщо у тебе широко розкриті очі і довгий ніч як у всіх європейців, ти стаєш мегапопулярним. Ми для них як екзотика. А за екзотику вони можуть платити великі гроші. Друзі з Китаю нам допомогли знайти агенство і ми підписали контракт на два місяці - січень-лютий минулого року. Ми працювали два місяці безперервно, приїхали додому і вирішили, що під час наступної поїздки зможемо працювати самі на себе. Сезон весіль пропрацювали в Україні, а в листопаді купили квиток і полетіли в Китай. Спочатку працювали раз в три дні, а потім вийшли на хороший контракт з Шанхаєм. Де півтора місяці робили без вихідних з 8-ї вечора і до 5-ї ранку.

- Ви не задумувалися над тим, щоб взяти у колектив ще когось, дівчину наприклад?
Ідея взяти дівчину в колектив визрівала давно, але якщо взяти дівчину, то хтось з хлопців має піти. Взагалі, чотири людини -це дуже зручно. Всі в одному таксі поміщаємося. Якщо брати п'ятого учасника, то тільки зі своєю машиною, щоб весь колектив був у одному авто. Тому якщо є блондинка на машині, яка танцює, то про це можна поговорити.

IMG 5855

-Які найближчі плани та перспективи у вашої групи?
До листопада на весільному сезоні ми виступатиме в Україні. Коли прийде час заплатити за світло-газ, ми поїдемо в теплі краї до Китаю. Можливо буде змога працювати десь в Європі, це було б зручніше.

-Подивившись у минуле, яке найбільше своє досягнення ти виділив би?
Напевно, створення згуртованої групи. Я думаю, що у Кіровограді не було такого колективу, який, заробляючи на весіллях, зміг так утриматися. Нам у серпні буде три роки, за цей час ми виступали не лише в Україні, але й в Європі та Китаї. Загалом, у житті головне спробувати, тоді все може вийти.

IMG 5830

Аліна Каплій

Поширюйте

Коментуйте


Реклама