Інтерв'ю

Олімпієць Кеджау Ньябалі: «Потрібно було послухати тренера»

. 2947

Завершив свої виступи на Олімпійських іграх в Ріо наш дзюдоїст Кеджау Ньаябалі у ваговій категорії до 90 кг. Ось як сам спортсмен прокоментував свою сутичку.

 

Коли пропустив перший кидок, був спокійний. Розумів, що можна відігратися. А от коли мені нарешті вдалося виграти захват, потрібно було послухати тренера. Віталій Вікторович порадив виштовхнути суперника, щоб той заробив шидо. Я ж вирішив невиправдано ризикнути і виконати кидок. Дуже хотілося це зробити і швидше закінчити поєдинок. Думка тренера для мене авторитетна, але коли ти на татамі, то емоції часто переповнюють і ти їм піддаєшся.

Я добре почувався, добре підготувався. Звісно, жеребкування було нелегке, адже я виходив на сутичку, не розімявшись, і боротися потрібно було відразу з чемпіоном світу. У Гонсалеса ж уже був бій позаду. Але програвати у першій сутичці ніколи не хочеться, до того ж на Олімпійських іграх. Особливо, коли відчуваєш і знаєш, що міг виграти, що за мене стільки людей уболіває.

Тут, у Ріо, падали дуже багато сильних спортсменів, і моя вага не виняток. Я б хотів з ними боротися далі. Але вийшло так, що ми програли, а далі йдуть багато з тих, у кого я до цього неодноразово вигравав. Але, повторюся, що я сам винен в цій поразці, оскільки при атаці не прорахував всі ризики. Нічого? зробимо висновки, зчепивши зуби будемо рухатися далі. Сьогодні я отримав гарний урок.

 

За матеріалами сайту noc-ukr.org

Поширюйте

Коментуйте


Реклама