Ігор Андрощук: «Я віддаватимуся легкій атлетиці максимально»

Опубліковано . в Інтерв'ю

Кількість переглядів - 2382

Ігоря Андрощука було обрано новим головою Федерації легкої атлетики Кіровоградської області (ФЛАКО) 3 грудня на звітно-виборчій конференції. Про завдання, які він перед собою ставить новообраний голова розповів «Гречці».

2015 12 Androshuk

- Чому вирішили очолити федерацію, хто запропонував?

- Вибори голови федерації проходять раз у чотири роки і саме зараз виникло таке завдання обрати людину, яка може компетентно та грамотно виконувати завдання роботу президента ФЛАКО для розвитку і в подальшому для того, щоб наші спортсмени прославляли рідну область, місто. Оскільки я являюся членом федерації легкої атлетики, запропонував мою кандидатуру виконавчий комітету і президія. Я заручився підтримкою президента ФЛАУ, першого заступника Міністра молоді та спорту Ігоря Євгеновича Гоцула, він надав таку можливість. Я намагатимуся продовжувати ті традиції, позитивні моменти, які були за період попередньої президії. У подальшому будемо переймати досвід федерацій легкої атлетики інших областей і долучати ці корисні речі до нашої області.

- На даний час президент федерації – це перш за все менеджер, який повинен вирішувати завдання життєдіяльності федерації. Федерація – це громадська організація, яка потребує певних коштів. Ви вже продумали для себе де шукатимете кошти для розвитку федерації, яких партнерів залучатимете, хто допомагатиме федерації і як ви будете вирішувати завдання, що постали перед федерацією, тому що презиент ФЛАУ Ігор Гоцул казав, що на обласному рівні в нас немає взаємодії з владою і тому ми втратили велику кількість змагань. Ви займалися цим питанням?

- На нашу конференцію був запрошений почесний гість – Народний Депутат України Олександр Володимирович Горбунов. Як ви розумієте влада вже проводить взаємодію з федерацією і в його особі ми матимемо підтримку на території міста, облаті. Щого моїх вмінь господарника - протягом 10 років я мав досвід управлінської діяльності, займався і господарськими і фінансово-побутовими моментами, тому свої завдання я розумію чітко. Буду грамотним, компетентним, кваліфікованим менеджером на цій подсаі і докладатиму всіх зусиль, щоб діяльність федерації мала новий розвиток.

- Ви самі займалися спортом?

- Так. У шкільному, студентському віці я займався футболом, легкою атлетикою, баскетболом. Високих результатів не маю, але я люблю спорт. Легка атлетика для мене не чужа.

- Ваші перші кроки, конкретний план дій на посаді голови ФЛАКО?

- Нам потрібно внести зміни до Статуту, тому що він не відповідає Статуту ФЛАУ. Наступне – підведення підсумків легкоатлетичного року, треба відзначити наших кращих спортсменів. На сьогодні обласна федерація не має штаб-квартири. Моє бачення – вона має знаходитися недалеко від футбольно-легкоатлетичної арени «Зірка», щоб і спортсменам і тренерам було зручно відвідувати, взаємодіяти.... Є проект на ремонт спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2. Зараз він проходить експертизу. Планується зовнішній і внутрішній ремонт школи.

- Що саме планується робити?

- Зараз цей проект на експертизі. Коли він її пройде, можна буде більш чітко говорити що буде... Це внутрішній ремонт приміщень школи – залів, роздягалень, душових, встановлення боксерського рингу, оновлення легкоатлетичного покриття…

- Після реконструкції стадіону «Зірка» у 2014-му році, вже у 2015-му Міністерство молоді та спорту довірило нашому обласному центру проведення майже всіх легкоатлетичних національних змагань – 15 чемпіонатів, кубків України. У 2016-му році – їх було вже 10, а на 2017-й рік заплановано сім, причому вони будуть поєднані з іншими чемпіонатами, тому загалом чотири рази у кропивницькому зберуться кращі легкоатлети України. Таке зменшення Ігор Гоцул пояснив неналежною підтримкою змагань місцевою владою. І саме це нам ставлять у докір і тому забирають змагання. Як будете вирішувати це питання?

- Я докладатиму максимум зусиль для грамотної взаємодії з місцевою владою. Сподіваюся, вони нас почують, нашу проблематику. Я віддаватимуся цьому процесу максимально. Взагалі треба популяризувати легку атлетику, щоб займатися нею було престижно і люди відчували, що вони прославляють нашу облатсь, місто на всю Україну, на міжнародному рівні, а спортсмени самореалізовували себе.

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв