файно

Інтерв'ю

Військовий лікар «Док» розповів, яким був захисник ДАП Євген Подолянчук (ВІДЕО)

. 7692

Сьогодні, 14 вересня, треті роковини з дня загибелі капітана 3 окремого полку спецпризначення Євгена Подолянчука, який поліг захищаючи Донецький аеропорт.

Євген загинув 14 вересня 2014 року дорогою до польового шпиталю. Осколкове поранення в голову, яке він отримав при обороні Донецького аеропорту, виявилося смертельним.

Подолянчук з позивним "Скаут" був командиром групи, побратими відзначають його цілеспрямованість, наполегливість, вимогливість до себе та інших, особливо дбайливе ставлення до своїх підлеглих. Оборонець Донецького аеропорту військовий лікар з позивним «Док», який жив з Євгеном в одній кімнаті, розповів «Гречці» про те, яким був Євген Подолянчук.

"Коли сталась ця вся катавасія, найбільше із командирів груп переживав за своїх людей Женя Подолянчук", - згадує "Док", який жив з Євгеном в одній кімнаті - " Цілий день його не можна було застати. Бігав по справах. Ввечері пізно прийде, позаймається, включить музику. Прийме душ і спить. Зранку він пізно прокидався, бо цілий день працював і пізно лягав. Він відчував себе як риба в воді. Це була його стихія. Він максимально намагався використати свої знання. Я був вражений його навичками. Він був пластуном. Впевнений, що такі організації впливають на формування характеру, як у Жені Подолянчука".

Довідково:
Євген Петрович Подолянчук народився 4 липня 1991 в Черкасах. У 14 років Євген Подолянчук вступив до скаутської організації «Пласт». Закінчив місцеву школу № 3. 2008 року вступив у Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультету розвідки, який закінчив з відзнакою. З 2012 року на військовій службі. Служив у Кропивницькому і складі 3-го окремого полку спецпризначення. Займав посаду командира групи 2 загону,5 роти. Загинув в Донецькому аеропорту 14 вересня 2014 року.

Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Нагороджений Залізним Пластовим хрестом за заслуги у національно-визвольній боротьбі в утвердженні Української держави (посмертно).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама