Інтерв'ю

Життя і останній бій Сергія Сєнчева: розповідають побратими (ВІДЕО)

. 6131

 

Заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення по роботі з особовим складом Сергій Сєнчев брав участь в антитерористичній операції на сході України з початку квітня 2014 року. 4 серпня 2014 року у складі зведеного підрозділу він виконував бойове під курганом Савур-могила, де зазнав смертельних поранень. Яким він був за життя та яким був останній бій розповіли побартими.

 

sennn1

Відео розмістили на сайті 3 полку спецназу.

Довідка. Сергій Олексійович Сєнчев народився 8 липня 1973 року в Донецьку у сім’ї військовослужбовця.

З 1988–1990 рр. навчався в Свердловському Суворовському училищі. Після його закінчення став курсантом Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв’язку (1990–1994 рр.) і проходить військове стажування у 9-й окремій бригаді спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС СРСР, що дислокувалася в Кропивницькому(Тоді Кіровоград). Закінчивши з відзнакою військовий виш, Сергій Сєнчев обіймає посаду заступника командира роти спеціального призначення з виховної роботи названої бригади (згодом її було реформовано в 50-й навчальний центр спеціальної підготовки та 50-й окремий навчальний загін спеціальної підготовки).

У 2012 році перевівся до 3-го окремого полку спеціального призначення заступником командира полку по роботі з особовим складом. Перебуваючи на службі, він вступив до Одеського національного університету ім. І. Мечникова, де опанував фах психолога.

Підполковник Сєнчев на жодному з польових виходів не спав у штабному наметі, ночував разом із солдатами. До бійців ставився по-особливому, так само ставились солдати до офіцера.

У Сергія Сєнчева залишилось двоє дітей – син та донька.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Сергія Сєнчеванагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама