Інтерв'ю

Сергій Бабкін розповів про свої пісні українською: "Писати простіше ніж говорити"

. 4457

 

Вчора, 22 січня, у Кропивницький з всеукраїнським туром на підтримку альбомому «Музасфера» завітав Сергій Бабкін.

bab12

Сергій розповів «Гречці» про новий альбом, українську мову та зйомки в фільмах.

Новий альбом «Музасфера» перший україномовний для співака. Сюди ввійшли 12 пісень. Пісня «Де би я» очолила рейтинг пісень, які найчастіше лунали на українському радіо у 2018 році - він офіційно став артистом з найбільшою кількістю ротацій у минулому році.

- Життя, простір, час, все що ми бачимо – це все живе в нас і щось створює. Прийшов час, коли я зміг дозволити собі випустить повноцінний українськомовний альбом, в якому 12 пісень. Раніше я собі такого не зміг дозволити... Рік тому, два роки тому не міг. В 2016 році вийшов альбом «Не убивай» в якому з 18 пісень - 6 українською,- відзначає Сергій. - Тут я не став випускати 16 чи 18 треків, вирішив обрати для компакт-диску найкращі. На той момент у мене було багато пісень, які не виходили, не записувались та ніде не звучали, нічого-просто лежать і все. Відібрав спочатку сам попередньо, і близько 40 пісень приніс Віталіку (ред.- продюсер запису - Віталій Телезін). Він відсіяв половину. Потім з 20 - десять. І в цій десятці було сім українських пісень і три російською, мене це влаштовувало, але щось всередині чинило опір. Написав ще дві пісні і зробив повністю україномовний альбом.

За словами Сергія, все життя він розмовляє російською мовою, українську почав вивчати будучи студентом Університету Мистецтв.

- Розмовляти українською складно. Я все життя розмовляв російською, бо живу в Харкові, батьки з Росії і все оточення. Все життя не було поряд, нікого, хто розмовляв українською. Нікого. Чотири роки тільки в інституті мистецтв я знайомився з українською мовою – це вся моя база. Потім стало цікаво і я почав як губка вбирати,  десь-щось почую і беру собі на замітку. Писати це зовсім інше, мені здається це простіше ніж говорити,- каже співак і додає. - Коли пишу українські тексти користуюсь перекладачем. Придумав українською фразу і є сумніви, або ж хочеться сказати, але не розумію як це буде українською. Все одно цей переклад грубий, коли напишу текст надсилаю знайомим аби вказали на помилки.

babk1

Як розповів музикант, пісню «Хто далі йде» з альбому «Музасфера» переписував чотири рази.

- Наприклад, пісню «Хто далі йде» я переписував чотири рази. До цього з жодною піснею такого не було. Я написав пісню – Віталік говорить: «Це повний брєд, кошмар,я розумію, що це глибоко, філософський текст, але занадто. Ніхто нічого не зрозуміє. Треба простіше». Написав простіше - все одно складно. Четвертий варіант був зібраний з попередніх варіантів.

Артист має і акторські плани. Цього року у всеукраїнський прокат вийшла сімейна авантюрна комедія «11 дітей з Моршина», де Сергій зіграв разом з усією своєю сім’єю та вперше став саунд-продюсером цього фільму. Також він озвучив легендарного викрадача Різдва «Грінча».

- Поки немає планів, сподіваюсь ще будуть зйомки. Останній раз я знімався в фільмах десять років тому. 2018 рік був насиченим, завдяки піар агентству, хоч була маленька частинка, але взяв участь фільмі «Я, ти, він, вона». «Грінч» – це для мене дуже важливо, дуже задоволений ним.

Крім того, у 2019 році Сергій планує створити два музичних проекти:

-У мене є свої музичні плани, хочу показати два проекти, про які давно мріяв. Хіп-хоп проект, веселий саркастичний та театралізовану історію.

Ірина Маслюкова

Поширюйте

Коментуйте


Реклама