Інтерв'ю

Всі ми цим займаємось: навіщо у Кропивницькому знімають дівоче шоу про секс (ВІДЕО)

. 23068

Про що говорять дівчата, які зібрались компанією за бокалом вина? Так чи інакше зайде розмова про секс. Ці розмови часом відверті, часом смішні чи пікантні. Хтось червоніючи слухає, хтось – розповідає. А от говорити про таке на публіку не прийнято. Олена Ферман, Альона Семко, Настя Квятик із Кропивницького та Альона Каплаух з Черкас вирішили цю ситуацію змінити. І так на каналі You Tube з’явився вже четвертий випуск розважального шоу про секс «7см».

IMG 9121
Першими темами стали розміри, оргазм, сексуальні комплекси та секс під час вагітності та після пологів. Надалі обіцяють більш перчені розмови.

Для всіх дівчат проєкт не є основною роботою.

IMG 9401

Олена Ферман: Тому, що ми всі займаємось сексом.- Чому ви вирішили створити це шоу? Ви ж усі займаєтесь різними проєктами.

- Сексом займаються усі, а чому ідея виникла саме у вас?
Олена Ферман: Якось у стрічці я побачила пост Юрія Дудя про те, що він жодне жіноче шоу не додивився до кінця. А ось саме це одне додивився і кинув посилання. Мені стало цікаво. Вирішила глянути, що ж там таке. А там просто три дівчини сидять у барі, попивають коктейлі і дуже відверто говорять про секс. Мені стало соромно, що ми до цього не додумалися раніше. І якось, зібравшись в кафе з дівчатами, ми почали обговорювати цю ідею, жартувати. А вирішальним стало те, що чоловік, який сидів за сусіднім столом і чув наші балачки, потроху почав підсовуватись до нас ближче, аби краще чути (Сміється.) Так ми і вирішили починати зйомки.

Альона Семко: Я потрапила в шоу з цікавості. Не уявляла, як це все буде і що я буду розказувати. Мені здавалось, що дівчата такі класні, все знають, а я така скромна. Але згодом я зрозуміла, що різниця між нами лише в тому, що вони відкрито говорять про ЦЕ, а я замикаюсь. І таких як я дуже багато. Говорити відкрито про секс не кожен може.

 

IMG 9402

Альона Каплаух: Все одно насправді кожні дівочі посиденьки закінчуються такими розмовами. Але є частина, яка мовчечки слухає, а інша частина розказує.

Через темперамент в учасниць проєкту, як у героїнь серіалу «Секс і місто», органічно з’явились певні ролі. Настя шукає гостей, планує зйомку і контролює монтаж випуску, і нещадно вирізає те, що вважає занадто відвертим чи нецікавим. Альона Каплаух та Олена Ферман готові говорити про все – їм палець в рот не клади. Альона ж зазвичай найскромніша ведуча, яка цитує факти про секс та часто шокується від розмов своїх подруг. В кожному випуску є новий герой з яким дівчата обговорюють тему, є питання підписників, на які усі відповідають, є різні ігри та смішні рубрики. Наприклад, в останньому випуску дівчата впровадили рубрику «ЙБТМ», де запрошений гість має здійснити телефонний дзвінок до одного з друзів та інкогніто спитати щось типу: «Який подарунок обрати дружині в секс-шопі?».

FOT 0449

Після кожного шоу збирають відгуки глядачів. Але часто вони діаметрально протилежні. Одні пропонують скоротити шоу, інші – зробити довшим. Для когось жарти дівчат надто вульгарні, а для інших навпаки надто скромні.

Олена Ферман: Ми зрозуміти, що догодити всім не можна. Тому наш слоган: «Хто як хоче - так і др**е».

Дівчата вже мають величезний список тем для майбутніх випусків.

Альона Каплаух: Перший варіант назви був «Глибоке занурення». А потім випадково прийшла назва 7 см. Лікарі кажуть, що приблизно на такій відстані знаходиться точка G. Тому 7 сантиметрів – цілком достатньо, щоб отримати задоволення.- Чому назва «7 сантиметрів»?

Зйомки одного випуску обходились би в кілька тисяч доларів. Поки вдається зекономити – зі зйомкою і 

локаціями допомагають друзі, а також вдається залучити рекламу.

Альона Семко: Все це знімається за власний кошт. Гроші нам з неба не падають, у нас немає за спиною якогось олігарха, який би це оплачував.

Дівчата чесно поставили в Ютубі вікове обмеження 18+. Зараз їх аудиторія переважно жінки 35 +. Основна мета була розважити і відволікти від негативу навколо.

Альона Семко: Але ми плануємо цю аудиторію рухати і вже працюємо над просуванням каналу, залучаємо партнерів та гостей не лише з Кропивницького. Наразі ведемо перемовини з акторкою, яка знімається у порнофільмах і підписала контракт з PornHub.

IMG 9403

Альона Каплаух: До речі, нещодавно чула, що нашу передачу також дивиться молодь, яка ходить до церкви. Коментують, кажуть, що сподобалось, а що ні. Знайомі розказували, що збираються, дивляться і обговорюють.

Олена Ферман: Головне, що у нас немає цілі когось чомусь вчити чи вдавати з себе вдаваних експертів. У нас розважальне шоу.

Настя Квятик: Ми відразу вирішили, що не будемо запрошувати різних псевдоекспертів чи спеціалістів. Покажіть нам їх? Зараз знайти якусь наукову інформацію в інтернеті не проблема. Але 7 сантиметрів – розважальне шоу про секс.

 

Не боїтесь негативних відгуків? Сварливих коментарів?

Альона Семко: Поки в коментарях негативних відгуків не було. Максимум в приватні повідомлення могли написати щось типу: « Ай-яй-ай! Це ж дивляться діти!», «Що тобі на це каже чоловік?». Це про людську зажатість у цих темах, я на таке не ображаюсь. Сама така/

Настя Квятик: Мені писали: «Ти ж мати! Що ж ти робиш!» (Сміється). Це совкова скутість із того періоду, коли сексу офіційно не було, а дітей знаходили в капусті.

Тому зупинятись дівчата не планують. Навпаки, хочуть зробити шоу самоокупним, постійно змінюють та удосконалюють формат та шукають цікавих та нестандартних гостей.

Нижче дивіться свіжий випуск шоу присвячений сексу під час вагітності.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама