Інтерв'ю

Я не хотів, щоб мої діти ховалися в погребах: історія бійця тероборони з Кропивницького

. 8439

Медіапроєкт про військових «Поєднані» показав відеоісторію бійця тероборони Сергія Лещика з Кропивницького.

 

Screenshot 1

Сергій Лещик із Кропивницького був звичайним чоловіком: працював на землі, будував дім. Він мав багато варіантів виїхати за кордон і там будувати своє життя, але обрав шлях у рідній країні.

У 2014 році, коли в Україну прийшла війна, Сергій Лещик, маючи досвід участі у війні в Афганістані, вирішив записатися у будь-яку структуру: ЗСУ чи добробати. Зі своїм підрозділом боєць був у різних точках, а на його рахунку важливі завдання, щоб не пустити ворога далі. Одного разу, не втрачаючи пильність і маючи вміння вирізнити особу під прикриттям, Сергій Лещик викрив ГРУшника.

Більше історій про відданого своїй справі громадянина - у відеоінтерв'ю.

Довідково. Проєкт “Поєднані” організований за підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. У 2019 році реалізовується вже третя частина всеукраїнського проєкту. Розпочався він 2017 року із серії плакатів та відеоінтерв’ю з військовими, вихідцями з Донеччини і Луганщини.

У 2018 році розказали про ветеранів з Криму, Запоріжжя і Херсону.

У третьому етапі проєкту команда сфокусувалася на історіях військових з південних регіонів - Одещина, Миколаївщина, Кропивницький. Ветерани різних професій (вчителі, науковці, кадрові військові, медики, програмісти), різного віку, статі і бойового досвіду, але всі разом стали на захист своєї країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама