Інтерв'ю

З ким об’єднається “Наш край”: плани на п’ять років роботи у новій каденції міськради

. 5527

 

Вже найближчим часом оновлений склад депутатів міськради Кропивницького збереться на свою першу сесію. Серед них і новачки, і депутати з досвідом. «Гречка» спитала діючого секретаря міськради Андрія Табалова, якого переобрали депутатом у новому скликанні, про плани на цю каденцію.

 

212dbf74 c170 4c63 8b6b 1d6a9c99a09f

– Три представники “Нашого краю” стали депутатами міськради. Як вважаєте, чому результати виборів такі, і чи могли б взяти більше голосів?

– Вважаю, що результат виборів нормальний. Він вищий, ніж в середньому по країні для політичної партії “Наш край”. Проте, на мою думку, ми мали взяти як мінімум 8% голосів. Але взяли скільки взяли, і цьому є низка причин. По-перше, абсолютно нові політичні проєкти. А в українців є така особливість - вони падкі на щось нове. Ми вже не нові. Але в нас є своя стала аудиторія, тобто свій електорат, який віддав нам свої голоси. Цей результат – це довіра виборців, і ми її відпрацюємо.

– У переддень виборів були певні провокації. На вашу думку, як вплинули вони на результат?

– Я не сказав би, що якісь провокації вплинули на результат. Провокації мають місце кожні вибори, і кропивничани вже не звертають на них увагу. Тому вважаю, якщо ефект і був, то мінімальний.

– В чому вбачаєте свою місію в цій каденції? Які програмові речі мають бути здійснені за п’ять років, щоб Ви сказали, що депутатство пройшло недаремно?

– У нашій програмі є дуже багато базових моментів, як-от реконструкція набережної і площі Героїв Майдану, а найголовніше - продовження роботи з упорядкування мікрорайонів. Тобто ми вважаємо, що треба нарешті спрямувати левову частину бюджету ЖКГ саме на реконструкцію і благоустрій вулиць, дворів багатоквартирних будинків нашого міста. Не центральної частини, а околиць. Адже все місто має бути затишним, починаючи від під’їзду, де люди живуть, і вулиць, якими щодня ходять на роботу. Це такі три моменти, на яких ми будемо наголошувати постійно під час сесійних засідань та постійних депутатських комісій.

– З ким Ваша фракція планує співпрацювати або об’єднуватися?

– Ми, як завжди, об’єднуватися будемо не з конкретними людьми, а навколо ідей, про які я сказав. І ми будемо співпрацювати з будь-якими політичними силами, які підтримують нашу програму. Перша політична сила, яка її підтримує - це партія міського голови “Пропозиція”. Однозначно будемо співпрацювати з ними.

– Чи плануєте бути секретарем у новій каденції?

– По-перше, для того, щоб претендувати на посаду секретаря треба сформувати досить немалу кількість депутатських мандатів. У партії “Наш край” їх лише три – це не дозволяє мені претендувати на посаду секретаря. Але в мене і немає такого бажання. Наступні роки я хочу присвятити сімейному бізнесу, який розвивається досить динамічно і потребує моєї уваги. У мене не буде можливості поділяти ці дві посади. А я звик, якщо щось робити, то робити якісно. Я чотири роки відпрацював секретарем міської ради і, вважаю, зробив багато на цій посаді. Далі, думаю, що черга економіки, яку я хочу розбудовувати. Тому мінімум з двох причин не буду навіть розглядати такий варіант.

– На Вашу думку, хто в новій каденції зможе об’єднати депутатів для продуктивної роботи?

– Є багато достойних людей, які мають досвід і, можливо, навіть бажання очолити депутатський корпус, але мені складно сказати, хто саме це буде. Тому що, як знаєте, вибори секретаря це також певна інтрига. З досвіду цієї каденції знаємо, що не виключено, що секретар буде не один в каденції. Але хотілося, щоб це була одна людина. Тому що розуміємо, коли міняються такі посадовці, це не дуже добре для міського господарства. А я вважаю, що тут має бути певна стабільність. Тому це буде серйозне рішення міського голови, саме він виносить цю кандидатуру на голосування депутатів міської ради і йому треба буде сім раз відміряти і один раз відрізати.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама