Інтерв'ю

Фіналістка шоу «МастерШеф» з Олександрії розповіла, що буде на її новорічному столі

. 11446

Ірина Маленко з Олександрії стала фіналісткою 10 сезону шоу «МастерШеф», але за крок до суперфіналу залишила шоу.  

мш

Ірина Маленко розповіла «В об’єктиві» свої враженнями від конкурсу і деякі секрети своєї родини.

– Ірина, які враження від ефіру, що завершився вночі?

Звичайно, мене переповнюють почуття і найбільше – це велика вдячність до олександрійців, до всіх, хто мене підтримував. Вашу підтримку я відчувала протягом всіх трьох місяців, поки тривав проєкт, і відчуваю зараз, коли він завершився. А почуваю я себе дещо розгублено. Передивилася ефір вночі, знову все виринуло в пам’яті: ті емоції, хвилювання… Але хай там як, шоу – прекрасне. Мені здається, що мене показали саме у тому класному позитивному ракурсі, яка я і хотіла. Страви мої оцінили достойно, як би там не було. Врешті-решт, третє місце – це також фактично призове місце, тому враження двоякі.

– Як ви вважаєте, що завадило вашій перемозі?

Сталось так, що в останньому конкурсі для мене склалися трішки складні умови й мабуть, я не до кінця з ними справилася. Я звичайно намагалася за одну годину приготувати дві основні страви, і вважаю що я його виконала. Для мене це було дуже відповідально бути на той момент в четвірці кращих і зрозуміло, що результат мав бути достойним. Можливо, треба було десь скреативити, десь не вистачило часу. Тим паче, що інгредієнти для приготування страв були обмежені, плюс час витрачався, щоб віднайти девайси. Але не дивлячись на всі труднощі, вважаю, що все було чесно і справедливо.

– Ви зараз розчаровані чи задоволені собою?

Абсолютно не розчарована, я собою задоволена! Чесно кажучи, хотілось мені більшого, однозначно мені хотілось перемогти, але по факту все одно це достатньо непоганий результат, і дуже добре що є над чим працювати. Адже, якщо ти знаєш про свої помилки, значить тобі є з чим далі рухатись вперед. Тому рухаємось далі ще з більшою силою будемо творити, а можливо і трішки витворяти …(сміється)

– Як родина ставилась до того, що вас тривалий час не було вдома?

Дійсно, проєкт знімався довго – три місяці, але не так занадто, як попередні сезони – вони були ще більш тривалі. Ми працювали в рамках карантину, тому не могли приїздити додому. Раніше я свого меншого сина не залишала навіть на одну ніч, а тут такий великий проміжок часу, проте настільки змінилися пріоритети. Так, звичайно, сім’я на першому плані, але от МайстерШеф – це відчуття трішечки пригнічує і коли перебуваєш в таких стресових умовах, то менше про це думаєш. Більше хвилюєшся про те, щоб чомусь навчитися і пройти далі. А заради результату треба йти на якісь жертви. Зрозуміло, що чоловік трохи нервував, можливо десь ревнував, але потім, коли ми з ним поговорили серйозно і розставили пріоритети, то все стало добре. Більше того, я дуже відчувала їхню підтримку і це надзвичайно мене радувало, надихало і надавало сил.

– До речі, дома хто у Вас зазвичай готує?

Дома найчастіше готую я, дуже часто готує мій старший син, я навіть ще колись йому говорила, щоб він йшов на «МайстерШеф-підлітки». Він дійсно смачно готує, але чомусь не захотів. Це було ще до того, як я пішла на МайстерШеф.

– Який Ваш звичайний домашній стіл, що любить Ваша родина? 

Мій стіл домашній надзвичайно простий, ми полюбляємо звичайні страви – вареники, борщ, обов’язкова якась випічка. Дуже сильно мої рідні полюбляють випічку, а менший синок – млинці.

– Яким буде Ваш новорічний стіл?

Новорічний стіл буде достатньо традиційний, тому що ми їдемо зустрічати Новий рік з учасниками МайстерШеф – моєю новою сім’єю. Ми вирішили готувати абсолютно традиційні речі – це буде салат Олів’є обов’язково, але ми можливо його зробимо трохи інакше. Наприклад, варену ковбасу замінимо червоною рибою, а кислі огірки – на свіжі. Обов’язково приготуємо домашній майонез для цієї страви, не обійдеться наш новорічний стіл і без крабового салату. Також планую приготувати для нашої Майстер Шефської сім’ї торт, вони дуже чекають його від мене.

– Надходили до вас пропозиції роботи, як до талановитого шеф-кухаря?

Ну таких масштабних пропозицій не було, проєкт тільки вчора закінчився тому сподіваюсь, що все попереду. Коли я була на стажуванні в Одесі, то Катя (професіонали в шоу – авт.) була не проти, щоб я в неї залишилась. Ми з нею дійсно так плідно попрацювали, дуже класно, весело і найголовніше – продуктивно!

– То ви поки розмірковуєте?

Та ні, в Одесу я навряд чи поїду, мені хотілось би в Олександрії щось своє, затишне, романтичне, маленьке, але зараз, в умовах карантину, це все дуже складно. Поживемо, побачимо.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама