файно сусід

Кіровоград: стало відомо керівництво виборчих комісій

Опубліковано . в Інтерв'ю

Кількість переглядів - 3449

14 квітня постановою Центральної виборчої комісії № 268 затверджено склад окружних виборчих комісій з виборів Президента України. У Кіровоградській області кількісний склад у п’яти окружних комісіях коливається від 19 до 21 члена, головами, заступниками та секретарями комісій стали представники 15 кандидатів у Президенти.

 Розподіл керівного складу комісій цього разу відбувся як ніколи пропорційно - у жодного кандидата у Президенти немає навіть по два представники серед голів, заступників голів та секретарів ОВК у Кіровоградській області. 

Так у виборчому окрузі №100 головою комісії став – Ковришкін Микола Олександрович – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.Заступником голови комісії – Сліпченко Ніна Василівна– від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Секретар комісії – Марченко Надія Миколаївна – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

У 101 окрузі Голова комісії – Писаренок Наталія Павлівна – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Заступник голови комісії – Коваль Станіслав Романович – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Секретар комісії – Павловська Тетяна Валентинівна – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

У 102 окрузі Голова комісії – Бондарук Валентин Анатолійович – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Заступник голови комісії – Бєлов Сергій Павлович – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Секретар комісії – Ковальський Олег Володимирович – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П.


Виборчий округ № 103 отримав наступне керівництво: Голова комісії – Савченко Дарина Василівна – від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. Заступник голови комісії – Сербін Людмила Іванівна – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.Секретар комісії – Торубара Олена Анатоліївна– від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

У 104 окрузі Голова комісії – Рудяга Михайло Нухимович – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.Заступник голови комісії – Макітренко Юрій Олексійович – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.Секретар комісії – Захарченко Володимир Миколайович – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Нагадаємо, проведення першого засідання окружної виборчої комісії повинне відбутись не пізніше як на другий день після дня утворення ОВК(ст. 26, ч.2, ст. 28, ч.3 Закону України «Про вибори Президента України»).

Громадянська мережа "ОПОРА"

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити