Конкурс

Час настав! Розпочалася подача заявок на участь у розіграші призу від "Гречки"

. 782

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Час настав! Розпочалася подача заявок на участь у розіграші призу від "Гречки"

Отже, сьогодні ми починаємо збирати заявки на участь у розіграші книги від Сергія Жадана (Увага! У вас на все про все є лише тиждень)))

Усі бажаючі, які проживають на території України,  можуть взяти участь. Для цього треба лише відправити листа за нижче вказаним зразком - і напередодні Дня святого Миколая прізвище, ім'я учасника разом з е-мail буде роздруковане на папірцях і закладене в лототрон. У розіграші візьмуть участь усі листи, які прийдуть до 14 грудня (до 24-00) за київським часом.

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Час настав! Розпочалася подача заявок на участь у розіграші призу від "Гречки"

Про результати  розіграшу, який відбудеться 15 грудня, ми  одразу повідомимо на нашому сайті, після чого зв’яжемося з переможцем.

Бажаємо успіху! І дай Бог, щоб це був не останній конкурс!

Як оформити листа?
Відправте листа нам на поштову скриньку за нижче вказаним зразком.

Адреса : podarunok@gre4ka.info

Тема листа: Хочу книгу - аж не можу...

У самому листі треба вказати прізвище та ім'я учасника.

Надаючи ці дані, ви погоджуєтеся з тим, що адреса електронної пошти буде використовуватися лише для розіграшу призу від молодіжного онлайн-журналу "Гречка", а також для підписки на новини від нашого видання.

Також у нас є прохання до переможця: сфотографуйтеся з призом і надішліть світлину нам на електронну пошту podarunok@gre4ka.info

[countdown date=2011/12/14-23:59:59] Поспішайте!!! До розіграша призу залишилось [timer] [after] Перепрошуємо, прийом листів на розіграш припинено.[/countdown] Кіровоград. Молодіжний журнал Якщо у вас з’явилися запитання – чекаємо на коментарі. Дякуємо!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама