Конкурс

Переможця розіграшу визначено!!!

. 892

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Переможця розіграшу визначено!!!

Вчора, як і планувалося, було проведено розіграш призу від молодіжного онлайн-журналу «Гречка»… Ця знаменна подія відбулася в обласній універсальній  науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського під пильним наглядом двох незалежних експертів: Ірини Круть, викладача Кіровоградського педагогічного університету ім. В. Винниченка, та Дмитра Савранського, журналіста обласного спортивного сайту "Спорт-Центр" (ну, і, звичайно, дружнього колективу «Гречки»))).

Тож книга Сергія Жадана «Письменники про футбол» нарешті знайшла свою домівку.

 

Іронія долі – її виграла  жінка! А от про те, як вона  ставиться до футболу, ми дізнаємося найближчим часом. Отже, звучать фанфари -  приз отримала … Тетяна Ткаченко (м. Кіровоград).

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Переможця розіграшу визначено!!!

Наші вітання переможцеві!

Шановні  читачі! Дякуємо усім вам за  підтримку та неабиякий інтерес до розіграшу. Не засмучуйтеся, що не виграли цього разу, адже сподіваємося, що це не остання акція від «Гречки». А ми у свою чергу вітаємо всіх із Днем святого Миколая і бажаємо вранці 19 грудня знайти під подушечкою приємний сюрприз, наприклад,  щось смачненьке)))

P.S. Пані Тетяно, просимо Вас надіслати нам свій контактний телефон на електронну адресу podarunok@gre4ka.info для того, щоб ми могли домовитися про зустріч і вручити Вам подарунок.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама