Культура

У Кропивницькому презентували книгу про події 1919 року на теренах сучасної Кіровоградщини (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

16 січня у обласному художньому музеї презентували книгу «Роки боротьби 1917-1922 рр. на Єлисаветчині. Український погляд. Рік 1919. У вирі революцій» про події 1919 року на теренах сучасної Кіровоградської області.

Шедеври хенд-мейду: на виставці у Кропивницькому представили роботи понад 20 майстрів (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

У Кропивницькому в обласній філармонії започатковано нову традицію, відтепер концертні виступи супроводжуватимуться мистецькими виставками «Шедеври хенд-мейду».

Пасла Меланка два качора: як на Кіровоградщині маланкували у 50-их (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

 Мешканка села Злинка Маловисківського району Ганна Гура у рамках експедиції Кіровоградщиною проекту "Баба Єлька" записали традиційну пісню, з якою, попри заборону, меланкували у 50-их роках.

Кропивницький потрапив до міст-лідерів у сфері діджиталізації пам’яток культурної спадщини

Опубліковано . в Культура

 

Кропивницький увійшов до ТОП-10 міст, де проєкт «Діджиталізація пам’яток культурної спадщини» користується значним попитом серед містян.

5 українських фільмів, які вийдуть в прокат взимку (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

 Зима - ідеальний час для походів у кіно. Тим паче, цієї зими українські режисери щедро радують новинками. "Гречка" підготувала для вас підбірку із 5 кінострічок, які варто переглянути.

Шматочок різдвяної Європи: як оцінюють кропивничани Резиденцію Святого Миколая (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

 

"Проходжу кожен ранок. Можна подивитися і отримати насолоду для душі," - відгукується мешканка Кропивницького про Резиденцію Святого Миколая, яка відкрилась на вулиці Дворцовій та вбачають у цьому європейський шарм.