Культура

Нацрада перевірятиме роботу радіостанції із Кіровоградщини

Опубліковано . в Культура

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки п'яти компаніям у зв'язку із зафіксованими порушеннями законодавства. До цього списку потрапив і КЗ «Редакція Петрівського районного радіомовлення» (Радіо «Голос Петрівщини»).

Сто хвилин гумору: у Кропивницькому виступив дует коміків «Брати Шумахери» (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Якщо ви не знали, де проходитиме українське Євробачення-2017, хто така Галя та як президент писав новорічне звернення до народу, варто було відвідати Кіровоградську обласну філармонію 16 лютого. Того четверга вперше до Кропивницького завітали автори та актори шоу «Вечірні квартал» гумористичний дует «Брати Шумахери». Артисти подарували кропивничанам своє шоу «100 хвилин гумору».

Кропивничанка Вікторія Гапоненко розповіла як стати ілюстратором у відомому видавництві (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Вікторія Гапоненко – співорганізаторка «Поетичних капінгів» у Кропивницькому, активістка і випускниця ЦДПУ ім. В. Винниченка – нещодавно проілюструвала книгу Ірини Жураковської «По той бік війни», що вийшла у відомому чернівецькому видавництві «Книги – ХХІ».

У Кропивницькому відкрили виставку-ярмарок більше сорока майстрів Кіровоградщини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано . в Культура

Виставку-ярмарок «Сувеніри Кіровоградщини» сьогодні , 17 лютого, відкрили у регіональній торгово-промисловій палаті. На виставці представлені авторська, художня, сувенірна продукція 45 виробників та майстрів з усієї області.

У Кропивницькому розпочався Всеукраїнський конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

У Кропивницькому розпочався ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Юрія Хілобокова.

"Історичний календар Кіровоградщини на 2017 рік" презентували у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

14 лютого у Кропивницькому в бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулась презентація книги “Історичний календар Кіровоградщини на 2017 рік. Люди. Події. Факти”.

У Знам'янці вчать дітей передавати свої емоції через малювання (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

У Центрі дитячо-юнацької творчості "Зоріт" Знам'янки існують практики, які стануть цікаві для батьків маленьких дошкільнят будь-де. Наша розповідь про художню студію "Гармонія форм" (керівник Валерій Лисенко) та її юних вихованців, повідомляє видання "Комора".

Мандрівники Кропивницького презентували виставку світлин "Дорога - це життя" (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

10 лютого у бібліотеці ім. Д. Чижевського відкрилась виставка світлин "Via est vita (Дорога - це життя)". Автори виставки - Лариса та Юрій Лебедєві - пара із Кропивницького, яка більшу частину свого життя провела в подорожах.

Юні музиканти із Кіровоградщини стали лауреатами Міжнародного конкурсу мистецтв (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Впродовж трьох днів, із 3 по 5 лютого у Києві тривав ІV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену», в якому успішно взяли участь представники із Кіровоградщини - учні дитячої школи мистецтв селища Нового. Про це повідомляють на сайті міськради Кропивницького.

У Кропивницькому відбулася творча зустріч до ювілею діяльності Василя Босого (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

4 лютого в обласному художньому музеї міста Кропивницький відбулася творча зустріч «Народний танець без любові не буває» з нагоди 60-річчя творчої діяльності заслуженого працівника культури України, доцента кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Кіровоградського Державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, художнього керівника заслуженого ансамблю народного танцю України «Ятрань» у 1986-2003 роках Василя Сильвестровича Босого.

У Кропивницькому презентували ювілейну виставку клубу народних ремесел (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

3 лютого в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів клубу народних ремесел «Ниточка» Кіровоградського районного Будинку культури, присвяченої 10 – річчю від дня створення організації.

У Кропивницькому показали польсько-український спектакль про Віктора Чміленка (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 3 лютого, у Кіровоградському обласному академічному музично-драматичному театр ім. М.Л.Кропивницького відбувся показ двомовного польсько-українського спектаклю "Дуб", у якому розповідається про Героя Небесної Сотні із Кіровоградщини Віктора Чміленка.

 

У Кропивницькому можуть з'явитись неформальні майданчики для творчого розвитку

Опубліковано . в Культура

У рамках проекту "Активні Громадяни", що здійснюється за фінансування Британської Ради в Україні у Кропивицькому можуть з'явитись неформальні майданчики для розвитку.

Так нині на розгляді проект «Вільний простір «OWL SPACE» («Совиний простір»), який написала викладачка КДПУ ім. В. Винниченка Ольга Кирилюк. Він передбачає створення вільного простору для студентів КДПУ ім.В.Винниченка, що буде майданчиком для проведення заходів, розробки та реалізації соціальних ініціатив, неформального навчання та конструктивного спілкування.
Ангеліна Ковальова запропонувала проект "Beauty lab. Лабораторія краси", мета якого створення платформи для неформальної школи краси у Кропивницькому.

Проект «Творча дитина в щасливій родині» розробила Тетяна Стороженко. Це створення простору для вільного самовираження дітей та дорослих. Простір, у якому діти матимуть можливість творити без обмежень навчальною програмою, а дорослі реалізувати давні мрії і опанувати будь-яку нову мистецьку техніку.

У Кропивницькому назвали імена переможців конкурсу "Мейтусівські читання" (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

В рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проект», присвяченого Юлію Мейтусу, що проходив із 24 по 30 січня 2017 року у Кропивницькому, відбувся Всеукраїнський конкурс – огляд дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання» .