Культура

На Кіровоградщині розпочався тиждень дитячого читання

Опубліковано . в Культура

Урочисте відкриття Тижня дитячого читання відбулося 20 березня в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка театралізованою казковою феєрією «Острови читання запрошують до пригод».

До Міжнародного дня лялькаря у Кропивницькому провели майстер-класи та вистави для дітей (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

До свого професійного свята, яке щороку відзначається 21 березня, колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок підготував і провів цими вихідними розважально-пізнавальні програми для своїх відвідувачів.

У Кропивницькому презентували виставку картин Броніслава Домашина «Закоханий у рідний край» (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

13 березня 2017 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки творів відомого художника – земляка Броніслава Олександровича Домашина «Закоханий у рідний край», присвяченої 90 – річчю з дня його народження.

У Кропивницькому створять робочу групу з організації мистецького фестивалю

Опубліковано . в Культура

Відповідне розпорядження департаменту культури Кіровоградської ОДА надав сьогодні, 13 березня, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко під час апаратної наради.

У Кропивницькому презентували нову пішохідну екскурсію (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

10 березня у рамках запланованої обласним художнім музеєм серії тематичних екскурсій по місту співробітники відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи презентували новий екскурсійний маршрут «Кропивницький в особистостях української історії».

У Кропивницькому стартував фестиваль печворку та текстильних сумок (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 10 березня,  у Кропивницькому  у відділі мистецтв  oбласнoї бібліoтеки ім. Д. Чижевськoгo стартував фестиваль печворку та текстильних сумок «Клаптикова мозаїка – 2017».

Вечір вшанування пам'яті Володимира Івасюка відбувся у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

У Кропивницькому відбувся традиційний вечір вшанування видатного композитора Володимира Івасюка. 4 березня, в день його народження, шанувальники творчості В.Івасюка відкривали для себе стихії та коди музики, пісень, текстів.