Культура

Як поети з Кропивницького будують мости між містами України

Опубліковано . в Культура

6 міст, 40 поетів з України і навіть із Білорусі об’єднав спільний проект молодих літераторів з Кропивницького. У четвер 15 лютого в бібліотеці ім. Чижевського відбулась чергова презентація проекту «Міст», який об’єднав ще близько півсотні небайдужих до поезії людей. Цю зустріч організували засновники проекту – Артем Луценко та Кирило Поліщук. Молоді поети з Кропивницького – автори не однієї збірки і лауреати не однієї літературної премії.

У Кропивницькому встановлять інформаційну дошку на честь Чорновола

Опубліковано . в Культура

 

Виконком дозволив Кіровоградському обласному Товариству політичних в’язнів і репресованих встановити інформаційну дошку Герою України В’ячеславу Чорноволу.

У Кропивницькому просять виділити землю під пам'ятник Кузьмі Скрябіну

Опубліковано . в Культура

 


У Кропивницькому зареєстрували електронну петицію, у якій просять виділити земельну ділянку в центрі міста для встановлення пам’ятника Андрію Кузьменку, загиблому лідеру гурту "Скрябін".

У Кропивницькому відбудеться конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах

Опубліковано . в Культура

8-12 лютого 2018 року на базі Кіровоградського музичного коледжу відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю.П. Хілобокова.

У Кропивницькому нагородили лауреатів обласної літературної премії Маланюка (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 2 лютого, у Кропивницькому у приміщенні обласної бібліотеки імені Чижевського нагородили лауреатів обласної літературної премії Євгена Маланюка за 2017 рік.

Хореографічний колектив з Кропивницького взяв участь у Міжнародному семінарі танцю в Німеччині (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

З 25 по 28 січня 2018 року вихованці Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості брали участь у 25-му Міжнародному семінарі танцю «Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2018», що проходив у місті Поліце (Польща). Серед країн-учасників семінару – Україна, Польща та Німеччина. Про це повідомляє прес-служба ЦДЮТ.

Учасники АТО пропонують створити у Кропивницькому козацький зимівник

Опубліковано . в Культура

Представники ГО "Бойове братство" звернулось до міської ради з проханням надання колишньої території піонерського табору на Арнаутова для розміщення місця відпочинку у вигляді козацького зимівника.

У Кропивницькому визначили лауреатів Всеукраїнського фестивалю "Класик-проект - 2018" (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Впродовж шести днів, із 24 по 29 січня, у Кропивницькому тривав Всеукраїнський фестиваль-конкурс української академічної музики «Класик-проект», присвячений пам’яті композитора Юлія Мейтуса.

Вокалісти ансамблю із Кропивницького перемогли на Всеукраїнському фестивалі (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

19 -20 січня вихованці народного художнього колективу студії сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості брали участь у ХХІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька 2018», який проходив у Мукачеві.

У Кропивницькому літературне об’єднання оголосило конкурс

Опубліковано . в Культура

Обласне літературне об’єднання «Степ» оголосив конкурс у номінаціях «Поезія», «Проза»,  «Публіцистика та літературознавство». Про це повідомляє електронний журнал «Штопор».

Маловисківська ОТГ претендує на півмільйона гривень на облаштування маєтку Кудашевих

Опубліковано . в Культура

 

Проект Маловискіської ОТГ «Місток між авіаційним минулим та майбутнім Малої Виски» увійшов у двадцятку найкращих проектів України і був презентований під час фінального захисту конкурсу «Малі міста – великі враження», що відбувся у Міністерстві культури.