Культура

У Кропивницькому обиратимуть креативного директора культурно-дозвіллєвого центру

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 10 грудня, відбудеться перше засідання конкурсної комісії по добору кандидата на посаду директора комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр».

У Кропивницькому презентували виставку учні та викладачі школи Осмьоркіна (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 5 грудня, у Кропивницькому відбулось відкриття виставки «Творчий мікс: викладачі-учні» до 126-ї річниці з дня народження художника і педагога О.О.Осмьоркіна.

У Кропивницькому члени родин учасників АТО виготовляли народні іграшки (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

1 грудня у Кропивницькому відбулась благодійна акція учасників проекту “Із сонцем за плечима. Чарівний світ дитинства в українській народній іграшці” присвячена до Дня збройних сил України.

У Кропивницькому гурт «Без обмежень» співав разом з дітьми та про колгосп (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

На сцені обласної філармонії український рок-гурт «Без обмежень» виконував композицію разом з дітьми та перекладав мовою тіла пісню закарпатською говіркою про працівницю коглоспу.

Передбачення та Леонардо Ді Капріо: у Кропивницькому Ірен Роздобудько презентувала нову книгу (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

До Кропивницького письменниця Ірен Роздобудько привезла свою нову книжку «Прилетіла ластівочка» про відомого українського композитора Миколу Леонтовича, який подарував світу мелодію «Шедрик», відому за кордоном більше як Carol of the Bells.

У Кропивницькому презентували книгу до 85-роковин Голодомору (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

До 85-х роковин трагедії в обласному краєзнавчому музеї презентували книгу "Ті, хто не хотів помирати мовчки…" та відкрили документально - публіцистичну виставки "Україна 1932-1933. Геноцид голодом".