Культура

Лише одна людина з Кіровоградщини написала радіодиктант національної єдності без помилок

Опубліковано . в Культура


На Українському радіо сьогодні підбили підсумки акції Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який усі охочі писали 9 листопада, в День української писемності та мови.

Лауреатів премії ім. О. Осмьоркіна нагородили у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

8 грудня у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2017 році, присвячені 125-річчю з дня народження видатного художника і педагога.

У Кропивницькому відбудеться нагородження лауреатів премії Осмьоркіна

Опубліковано . в Культура

8 грудня у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2017 році, присвячені 125-річчю з дня народження видатного художника і педагога.

На Кіровоградщині фермерське господарство підозрюють у захопленні землі

Опубліковано . в Культура

Знам’янською місцевою прокуратурою викрито факт самовільного використання двох земельних ділянок загальною площею 66 га, що на праві постійного користування належать ДУ «Олександрівський виправний центр (№104)».

Глядачів накрило полуничне небо: PianoBoy виступив у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Повним залом глядачів зустрів гурт PianoBoy Кропивницький. 1 грудня Дмитро Шуров із командою відіграв в обласній філармонії концерт в рамках туру «На вершині».

Володимир Панченко виступив з публічною лекцією в Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Днями, в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є Маланюка, відбулась публічна лекція Володимира Панченка – професора Києво-Могилянської академії, народного депутата України Верховної ради першого скликання, громадського діяча.

Художні роботи дітей з Кропивницького презентували у Китаї (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Художні роботи дітей із Кропивницького презентували на Другій Міжнародній Колекції Дитячої мистецької виставки в Шанхаї. Про це повідомляє власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов на своїй сторінці у Фейсбук.

У Кропивницькому відбулася зустріч з письменниками рідного краю (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Учора, 30 листопада, у відділі обслуговування користувачів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського в рамках листопадового проекту УБА “Приходь і пиши!” відбулися  письменницькі зустрічі творчої молоді міста. Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

У Кропивницькому львівський журналіст та письменник презентував роман і розказав про щастя (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Учора, 28 листопада, у Кропивницькому відбулася презентація книги «№2» львівського журналіста та письменника Остапа Дроздова.

У Кропивницькому відбулися мистецтвознавчі читання (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Напередодні дня народження видатного художника і педагога Олександра Осмьоркіна в художньо-меморіальному музеї його імені у Кропивницькому відбулися традиційні «Мистецтвознавчі читання». Темою цьогорічного музейного науково-просвітницького проекту була «Живописна школа Олександра Осмьоркіна», присвячена 125-річному ювілею професора живопису. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького.

Дочекались кумира: у Кропивницькому Оксана Забужко зчинила ажіотаж (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Днями, Оксана Забужко - провідна українська письменниця, інтелектуалка, голос України на міжнародній арені, вперше відвідала Кропивницький. Це стало справжньою подією для міста.

У Кропивницькому визначили номінантів на здобуття премії Осмьоркіна

Опубліковано . в Культура

Конкурсна комісія обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна після тривалого детального обговорення шляхом відкритого голосування визначила список кандидатур номінантів, яких було допущено до участі в конкурсі на здобуття премії у 2017 році.

У Кропивницькому творчі колективи взяли участь у проекті «Відкриваємо нові таланти» (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Сьогодні, 22 листопада, у Кропивницькому у приміщенні обласної філармонія відбувся концерт у рамках мистецького проекту "Відкриваємо нові таланти" серед творчих колективів міських шкіл.

В Олександрії випустили настінний календар з етюдами міста (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

В Олександрії вийшов перекидний настінний календар на 2018 рік з етюдами міста у виконанні заслуженого художника України Олександра Охапкіна. Про це повідомляє сайт «Моя Олександрія».