Культура

У Кропивницькому музей полку спецпризначенців презентував нові експозиційні зали (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Тепер у музеї 3-го полку спецпризначення ім. князя Святослава Хороброго є зали присвячені періодам УНР, Холодного Яру та Другої світової війни.

У Кропивницькому відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва

Опубліковано . в Культура

12-14 грудня на базі Кіровоградського музичного коледжу відбудеться І Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Голос серця».

У Кропивницькому нагородять лауреатів обласної премії імені Осмьоркіна

Опубліковано . в Культура

 

6 грудня о 15.00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться нагородження лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна у 2019 році.

Знайшли 18 листів Карпенка-Карого, про які не знали дослідники (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

Родичів славетного українського драматурга Івана Карпенка-Карого, батьківська хата якого збереглась на "Хуторі Надія", що поблизу Кропивницького, розкидало буквально по всьому світові. Вони трепетно зберігають листи славетного пращура, хоча навіт не могли зрозуміти їх зміст.

У Кропивницькому покажуть історичний фільм «Чорний ворон» (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

5 грудня у Кропивницькому кінотеатрі «Портал» відбудеться прем’єра повнометражної історичної драми «Чорний ворон», знятої за мотивами однойменного романа Василя Шкляра.

Зооактивісти побачили в фільмі "Історія Лізи" знущання над тваринами (ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

Громадська організація UAnimals планує звернутись до правоохоронців через ценз з утопленням цуценят у фільмі "Історія Лізи", автором сценарію і режисером якого виступив Олександр Жовна.

На Кіровоградщині презентували краєзнавчу книгу біографій відомих родин

Опубліковано . в Культура

 

20 листопада у Бобринецькій районній дитячій бібліотеці відбулася презентація тематичної книги “Атланти степу” місцевого краєзнавця Георгія Лашкула.