Культура

Атракціон емоцій: у Кропивницькому франківський театр показав модернову "Енеїду" (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Одночасно більше 20 акторів франківського драмтеатру на сцені кропивницього театру створювали світ фатального ґумору у феєрії бурлеску Котляревського "Енеїда", нанизуючи на українську історію минувшини події 2013-2014-го років.

Заслужений художник України презентував виставку у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Напередодні Дня художника у Кропивницькому художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відкрилася персональна виставка творів відомого митця, заслуженого художника України Анатолія Янєва.

Кропивницький університет розробить нагрудні значки з логотипом закладу

Опубліковано . в Культура

 

Студенти Центральноукраїнського національного технічного університету запрошуються до участі у відкритому творчому конкурсі на розробку значка (нагрудного знаку) навчального закладу.

На Кіровоградщині планують відтворити визволення області під час Другої Світової (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Реконструкцію бою, присвячену до 75-річчя визволення міста та Кіровоградської області під час Другої світової війни, яке відзначатимуть в регіоні наступного року, планують провести в січні.

Антін Мухарський привіз літературно-пивну вечірку до Кропивницького (ФОТО,ВІДЕО)

Опубліковано . в Культура

Вчора, 8 жовтня Кропивницький вдруге відвідав "Український культурний фронт" із засновником Антіном Мухарським і його сценічним альтер-его, професором антропології Орестом Лютим.

Кропивницькі лялькарі привезли перемогу з всеукраїнського конкурсу (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Акторський колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок отримав дипломом «Кращий акторський ансамбль» в рамках Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Лялькова веселка».

Померла народна артистка України родом з Кіровоградщини Неоніла Крюкова

Опубліковано . в Культура

Вчора, 5 жовтня, в Києві на 75-му році життя померла відома актриса, майстриня розмовного жанру країни Неоніла Крюкова, яка народилася в Онуфріївському районі.