Культура

Хто на Кіровоградщині опікуватиметься проектом "Місця пам’яті Української революції 1917-1921 років"

Опубліковано . в Культура


Цього тижня відповідно до рішення голови Кіровоградської ОДА створено Обласну робочу групу, яка опікуватиметься питанням реалізації Всеукраїнського науково-просвітницького проекту "Місця пам’яті Української революції 1917-1921 років".

Житель Петрового виготовляє оригінальні вироби з дерева

Опубліковано . в Культура

53-річний пенсіонер та інвалід II групи  Василь Кравцов з селища Петрового, що на Кіровоградщині, займається різьбленням: виготовляє оригінальні дерев’яні вироби починаючи від мініатюрних фоторамок до садових альтанок.

У Кропивницькому відкрили виставку відомого художника-земляка

Опубліковано . в Культура

Учора, 20 липня 2017 року, у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» розгорнули експозицію «Батьківщина у творах Петра Оссовського» в рамках проекту «Ювілей картини».

У художньому музеї вчили плести віночки із паперу (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Вчора, 18 липня 2017 року, у відділі Кіровоградського обласного художнього музею - картинній галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" провели майстер-клас із виготовлення віночка з паперу.

У художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна відкрилась виставка "В дзеркалі часу"

Опубліковано . в Культура

 

В художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна відкрилася виставка «В дзеркалі часу…” Портрет в творчості художників живописної майстерні Олександра Осмьоркіна». Це відбулося в рамках мистецьких заходів, присвячених відзначенню 125-річного ювілею видатного земляка - художника і педагога Олександра Олександровича Осмьоркіна.

У Кропивницькому презентували виставку "Міський роман"

Опубліковано . в Культура

 

У суботу, 8 липня, у Обласній універсальній бібліотеці ім. Чижевського відбулася презентація виставки «Міський роман» " в рамках відкритої вуличної акції «Бібліотечне надвечір’я» за напрямком література.

Літаки, дрони і парашутисти: авіафестиваль відбувся на Кіровоградщині (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Сьогодні, 1 липня, у Малій Висці на навчальному аеродромі Кіровоградської льотної академії НАУ відбувся авіафестиваль «Вись-2017». Тут він проходить другий рік поспіль і став уже традиційним.

Три бібліотеки Кіровоградщини безкоштовно отримають книги поезії від "Видавництва Старого Лева"

Опубліковано . в Культура

 


Кіровоградська міська централізована бібліотечна система, Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка безкоштовно отримають комплекти книг поезії від "Видавництва Старого Лева" у рамках соціальної акції «Більше поезії у бібліотеках».

У Кропивницькому визначили лауреатів обласної премії Якова Паученка

Опубліковано . в Культура

30 червня об 11:00 у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна
відбудуться урочистості з нагоди вручення обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистетцва імені Якова Паученка у 2017 році та відзначення професійного свята працівників архітектурної галузі – Дня архітектури України.

Картини дітей з Кіровоградщини показали в Шанхаї (ФОТО)

Опубліковано . в Культура


У червні Китайсько-Український центр обміну культури та мистецтва в Шанхаї разом з галереєю “Єлисаветград» відкрили виставку дитячих робіт з Всеукраїнського конкурсу “Щаслива дитина – квітуча Україна”, роботи 2016 року.