Культура

Сьогодні у Кіровограді презентують книжкові новинки

. 2028

14 травня о 17.00 у відділі обслуговування користувачів (ІІІ поверх бібліотеки) Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського відбудеться зустріч з представником видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним. Видавництво представлятиме книги, одна з яких присвячена 60-річчю Кенгірського повстання в Гулазі, інша – належить перу нашого земляка.
Свою книгу «Куща» презентуватиме Віктор Погрібний. Його книжка дуже особистісна. Як справжній патріот, він уболіває за рідну землю, за кожну людину. У його натурі поєдналися господар і митець. Йому, як і героєві новели "Артем", хочеться заглянути за синій косогір і відкрити людям таїну світу.
Також до уваги гостей – книга Володимира Караташа «На барикадах Кенгіра». За свою книгу спогадів автор був удостоєний звання «Лауреат обласної літературної премії імені Євгена Маланюка» у 2008 році. Кожен присутній матиме змогу особисто поспілкуватися з авторами. На зустріч також запрошено спеціального гостя Володимира Федоровича Шовконитного - українського поета, прозаїка, публіциста, громадського і політичного діяча.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама