Культура

Українці спробували зірвати концерт видатного російського диригента Валерія Гергієва

. 1903

Відкритий концерт Лондонського симфонічного оркестру під керуванням росіянина Валерія Гергієва в Лондоні був перерваний групою українських активістів. Вони закликали Велику Британію не фінансувати музикантів - прихильників "путінської агресії". Про інцидент 11 травня повідомили у прес-службі Євромайдану Лондона.
Більше 50 активістів у присутності 10 тисяч глядачів підняли прапори і транспаранти з написами "Гергієв підтримує війну в Україні". Перед виконанням першого концертного номера вони голосно скандували "Ганьба!", причому настільки голосно, що "немузичний" шум розносився по всій Трафальгарській площі.

Як повідомляють активісти лондонського Євромайдану, це вже не перший протест в Лондоні проти Гергієва, - головного диригента Лондонського симфонічного оркестру, який виступає активним прихильником "загарбницької політики Путіна".

Знаменитий російський музикант, котрий зробив запаморочливу кар'єру на Малій Батьківщині Володимира Путіна. у Санкт-Петербурзі, одним з перших підписав відкритий лист на підтримку російської політики щодо Криму. У відповідь діаспоральні українці, які оселилися в Великобританії, закликали бойкотувати виступи російських діячів на кшталт Валерія Абісаловіча, а також припинити фінансування з бюджету Великої Британії решти музикантів, які подібно Гергієву підтримують "агресора Путіна і війну в Україні".

За інформацією "Гречки", зформована українською громадою група "London EuroMaidan" є однією з найбільш помітних спільнот діаспори. Група проводить постійні протести з листопада 2013 року.

Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама