Культура

На Кіровоградщині триває "Поетична весна" (ФОТО)

. 1939

В районних центрах Кіровоградщини тривають поетичні зустрічі із відомими в області літераторами. Організовані зустрічі за сприяння департаменту культури, туризму, культурної спадщини Кіровоградської державної адміністрації, та за участі поета Олександра Косенка.

12 травня у Новгородці зустрілися із читачами поет, автор книг «На сьомий день», «Гартування води» Олександр Косенко, та поет, упорядник поетичної антології «Гра в поетів» Поль Іщук. Поетичні читання відбулись у районному будинку культури в рамках місцевого проекту творчих зустрічей присвячених 200-літтю Тараса Шевченка.

13 травня у Знам’янці творчу зустріч провели Олександр Косенко, Ольга Полевіна, Поль Іщук, Анатолій Загравенко, Олександр Архангельський. Автори презентували свої книги, читали поезії, спілкувались з аудиторією. Зокрема увазі присутніх була представлена книга білінгва Євгена Маланюка з перекладами Олександра Архангельського, за яку поет отримав обласну премію Євгена Маланюка. Присутній на зустрічі був ще один цьогорічний лауреат премії імені Маланюка Анатолій Загравенко. Обидва автори, до речі, знам'янчани.

Творчі зустрічі тривають. 14 травня поети відвідають Олександрію, 15 травня Новомиргород, 16 травня в Олександрівку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама