Культура

Новий сезон в "Укрклубі" рушив!

. 1107

Уже понад два з половиною роки громадський осередок "Український клуб" намагаєтсья руйнувати стіни байдужості в серцях багатьох кіровоградців і спонукати до розмірковування, творчого пошуку та нових звершень у культурно-мистецькому житті міста, області, держави загалом. І от після нетривалої літньої перерви "Укрклуб" рушив у новий сезон – відкривати ще не звідані горизонти.

Розпочався осінній етап із представлення культурно-історичного фільму, створеного "гарячим українським серцем" (за висловом одного з присутніх на перегляді прем’єри). Кіноробота "Історія фортеці св. Єлисавети в українському контексті. Петро Калнишевський" подавалася на всеукраїнський конкурс, присвячений останньому кошовому отаману Запорозької Січі. Тепер же – надається на розгляд публіки та окремо – під пильне "око" інших краєзнавців.
Як зазначив автор творчої ідеї фільму Юрій Митрофаненко, "історія – це там, де виникає дискусія". А вона й справді мала важливе місце в ході презентації документальної кінострічки. Звісно, не обійшлося без вагомих зауважень щодо змісту, одначе присутні на заході (зокрема, і знані історики) визнали, що робота гідна уваги, а в майбутньому – і показу на обласному телебаченні.

Тож побажаймо всім, хто брав участь у створенні фільму (а це Ю. Митрофаненко, О. Курлова, В. Атаманчук, Г. Зорін та ін.) творчих успіхів, а їхній праці – плідного продовження.
Так рушив у світ новий сезон "Українського клубу". Наступна зустріч планується в бібліотеці імені О. Бойченка (довідки в дитячо-юнацькій). Зустрінемося там!

Василь Левицький, спеціально для "Гречки"
На фото - кадри з фільму "Історія фортеці св. Єлисавети в українському контексті. Петро Калнишевський"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама