Культура

"Момент кохання" чи кохання момент?

. 5430


Цього року театральна осінь у Кіровограді по-особливому насичена. Нещодавно минув традиційний фестиваль „Вересневі самоцвіти”, минулої неділі постановкою „Майстра і Маргарити” радував московський театр, а вже вчора новий дарунок.

До 130 річниці від дня народження Володимира Винниченка безкоштовно до актового залу КДПУ запрошували всіх бажаючих. Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я» представила кіровоградцям прем’єру вистави «Момент кохання» режисера Тараса Жирка, за мотивами новели „Момент” В.Винниченка.

Моновистава - складна річ для артиста. Але Євген Нищук – затребуваний актор і незмінний „голос” Помаренчевої революції – з завданням справився блискуче.
Коментує студентка КДПУ, Сніжана: „ Сподобалось? Та я просто була в захваті! Такі емоції! Така задумка!”
Поза увагою глядачів не залишились і постановча ідея, і пластика.

Як зазначають організатори: „Постать В.Винниченка, автора нашого першоджерела, в українській літературі і історії доволі помітна і неоднозначна. Але ми намагалися зосередити свою увагу на прикордонній смузі його етичних засад і естетичних поривань. Історія про перехід кордону видалась нам вельми привабливою, як привід поговорити про наші особисті межі і кордони. Дуже часто особистість спокушається перейти святі границі, натомість жорстко і переконливо дотримується норм мовчазного потурання брехні, насильству і блюзнірству.”
Вистава ще раз змушує задуматись про скороминущість митей щастя.

Настя Дзюбак

Фото: RadioStar

Поширюйте

Коментуйте


Реклама