Культура

Черговий квартирник від Дмитра Чертоусова і Ко

. 985


Минулої суботи в одній з кіровоградських квартир лунали звуки музичних інструментів і показували відеопоезію.
Того вечора для кіровоградців і гостей міста грали: Зелені сестри, Digital Criminals, Два Дерева та демонструвала відеопоезію Катерина Бабкіна.

Цей квартирник планувався організаторами експерементальним, адже було змінено приміщення. Слухачі розмістилися просто на підлозі, зручно підмостивши під 5 точку подушки. Попиваючи чай, вино і покурюючи кальян, глядачі насолоджувалися музичними та поетичними експерементами.
Серед гостей було помічено кіровоградських музикантів. Серед них - Валентин Поварозник ("Закон Ома"), Сергій Копотієнко ("Компот") та інші. Отак запросто можна було потиснути руку місцевим зіркам під звуки інструментів приїзжих музикантів.

Як розповів Гречці організатор заходу Дмитро Чертоусов: "Цей квартирник зовсім інший. У нас буде здебільшого електронна музика і окрім того, ми додали ще відеопоезію. Мені здається, це був дуже цікавий досвід. Люди дивилися і якщо не можна сказати що всім дуже сподобалося, то принаймі кожен сказав собі: "ммм.. Це цікаво!" А зацікавити - це головне. Всім, в житті потрібен поштовх для того, щоб почати творити або навіть просто сприймати щось."

Найбільше Гречку вразили тернопільські "Зелені сестри". Доволі дивакувата проте цікава музика, чудернацькі сценічні костюми і подекуди - іграшкові інструменти, заставляли панікувати і радісно посміхатися водночас." Незвичайний стиль виконання і незвичайність нашої музики - це напевно через те, що хочеться якось відокремити себе від загальної маси музикантів і зробити шось цікаве. Поєднати відео, поєднати пісні, поєднати якийсь перфоменс для того, щоб людям було цікаво" - розповіла учасниця гурту Євгенія.Наступний, ювілейний квартирник - за місяць. Виповниться рівно рік, як в Кіровограді розпочали організовувати подібні заходи. Організатори тримають в таємниці всі деталі, але обіцяють, що буде дуже
цікаво і тих, кому пощастить відвідати цей квартирник, чекає багато сюрпризів. Зокрема, гості заходу побачать ледь не всі гурти, що грали в Кіровограді протягом року. Гречка обов'язково буде!Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама