Культура

БГ, з Днем народження!

. 1093


27 листопада – День народження вже легендарній постаті сучасності – лідера російського рок-гурту «Акваріум» Бориса Гребенщикова. Одна з його відданих фанаток вирішила організувати на таку честь справжнісіньке свято.

У зв’язку з тим, що цьогоріч 27 листопада припало на останню суботу місяця (скорботна дата), захід, присвячений БГ, необхідно було перенести на день уперед. Та виявилося, «Бориса Гребенщикова» святкують ще чимало людей. Так у неділю в одному з нічних клубів Кіровограда відбувся музичний вечір за участі відомих виконавців міста та гостей із сусідніх регіонів. Та на дні народження Бориса Гребенщикова практично нічого не нагадувало про самого БГ.
Відтак задум організувати свою вечірку в стилі «БГ» посилився і знайшов реалізацію через ще двійко діб… Святково прибране приміщення майоріло різнокольоровими вогниками, прикрасами, переливами. Музика БГ, тексти БГ, назви страв і коктейлів звучали так само, як і пісні БГ – «не під кліше». Світлини БГ, написи «БГ» та інше створювало атмосферу присутності останнього.
Проте, навіть святкуючи «денрик» російської зірки, не варто відмовлятися від рідної мелодики. Саме так: вишукані українські пісні під гітару і без, – пам’ятаймо себе!
Після кількох годин розваг, неочікуваностей та смакоти вечірка продовжилася поверхом нижче. Мабуть, усі мешканці того будинку вже знали, що святкуємо, і у напівсні повторювали: «БГ, з Днем народження, – коли вже воно скінчиться?!»

Василь Левицький

Поширюйте

Коментуйте


Реклама