Кіровоградський «Двірник» шукає нових власників (ВІДЕО)

14:56, 18 Листопада, 2012

Скульптура двірника авторства Сергія Слінкін не змогла знайти своє місце в Кіровограді, а тому шукає нового власника на Slando. Про це повідомляє прес-служба найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень, на якому автор продає своє творіння.

В оголошенні Сергій вказав, що пам’ятник виготовлений із заліза і являє собою фігуру двірника зразка початку 20-го століття. Чоловік з мітлою, в кепці і фартуху зроблений з листів металу і гнутих металевих прутів. Його вага становить близько 150 кг а висота – 180 см.

Скульптура була встановлена в Кіровограді в червні минулого року і змогла простояти тільки три тижні. Виявилося, що Слінкін встановив її на землі, яка належить депутату міської ради і той зажадав терміново прибрати «Двірника».

Сергій Слінкін розповів Slando, що трудився над своїм дітищем сім місяців, а місце підібрав виходячи з розрахунку, де найпростіше буде встановити скульптуру, оскільки транспортування та встановлення оплачував за свій рахунок. За час, який встиг простояти «Дворнік» в місті, він встиг стати місцевою визначною пам’яткою і навіть прославитися за межами України.

Рішення про продаж пам’ятника назріло, оскільки він більше року простояв у майстерні. За цей час місцева влада так і не захотіли виділити під нього місце. А прорахунок вартості скульптури автор пояснив так – додав свою зарплату за сім місяців до вартості матеріалів.

Сергій Слінкін розповів, що зараз працює над новим пам’ятником і хоче, щоб «Двірника» купила приватна особа. Він пояснив це тим, що йому буде спокійніше, якщо скульптура опиниться в надійних руках і за нею буде належний догляд. Але якщо якесь місто захоче встановити пам’ятник на своїх вулицях, то він з радістю подарує його мерії.

 

Останні новини по темі
Кіровоградські ультрас підтримали Павличенків(ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські ультраси підтримали Павличенків(ФОТО,ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські вболівальники нагадали губернатору про обіцянку(ФОТО)
Кіровоградські вболівальники нагадали губернатору про обіцянку(ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024