У видавництва "Кальварія" намагаються вкрасти торгову марку?

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1799

Видавництво «Кальварія» (ТОВ«Кальварія», ідентифікаційний номер 13808175, засноване 1991 року), яке є власником Свідоцтва на знак для товарів і послуг (торгову марку) «Видавництво Кальварія», надіслало офіційні листи-попередження та листи-вимоги учасникам книжкового ринку, передовсім, книготорговцям, продавцям електронних книжок і організаторам виставок щодо грубого порушення його прав інтелектуальної власності, а саме зберігання книжкової продукції з нанесеним на неї без дозволу власника торгової марки словосполученням «Видавництво Кальварія» з метою пропонування для продажу, пропонування його для продажу, продажу цієї продукції, а також — використання словосполучення «Видавництво Кальварія» без дозволу власника торгової марки під час проведення публічних заходів (виставок, презентацій), та у мережі Інтернет.
Джерелом поширення такої продукції, яка за українським законодавством прирівнюється до контрафактної, а також інформації в мережі Інтернет в якій без дозволу власника торгової марки використовується словосполучення «Видавництво Кальварія» є ТОВ «Видавництво Кальварія» (ідентифікаційний номер 38935240, засноване восени 2013 року, директор і єдиний власник — Анетта Антоненко).

Офіційні листи видавництво «Кальварія» надіслало з метою позасудового відновлення порушених прав інтелектуальної власності, керуючись ст. 20 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», частиною 5 статті 159 Господарського кодексу України.
Зазначимо, що комерційна назва ТОВ «Видавництво Кальварія» (ідентифікаційний номер 38935240, директор і власник — Анетта Антоненко), а саме «Видавництво Кальварія» не є об’єктом інтелектуальної власності ТОВ «Видавництво Кальварія», якому може надаватись правова охорона, оскільки таке найменування вводить в оману споживачів і не дозволяє відрізнити його від ТОВ «Кальварія», яке упродовж 20 років використовує найменування «Видавництво «Кальварія» та володіє зареєстрованою ТМ «Видавництво Кальварія». Окрім того, ТОВ «Кальварія», як власник торговельної марки «Видавництво Кальварія» має виключне право дозволяти використання таких об’єктів інтелектуальної власності, як торгова марка, та право перешкоджати неправомірному їх використанню, в тому числі забороняти таке використання.

Більше того, використання словесних позначень «Кальварія» або «Видавництво Кальварія» будь-якою особою, окрім ТОВ «Кальварія», у видавничій сфері визначається відповідно до Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» як неправомірне використання позначень, що кваліфікується цим законом як недобросовісна конкуренція. «Неправомірним є використання імені, комерційного (фірмового) найменування, торговельної марки (знака для товарів і послуг)... без дозволу (згоди) суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх або схожі на них позначення у господарській діяльності, що призвело чи може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта господарювання» (Ст. 4, Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»).
Таким чином, ТОВ «Видавництво Кальварія» (ідентифікаційний номер 38935240, засноване восени 2013 року, директор і єдиний власник — Анетта Антоненко) СТВОРЕНЕ та ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ КОМЕРЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ на засадах недобросовісної конкуренції.

Природно, що ТОВ «Кальварія» уже здійснило низку заходів щодо захисту від такої недобросовісної конкуренції, як також продовжуватиме вживати, передбачених законодавством України заходів, щодо притягнення до відповідальності осіб, які продовжуватимуть порушувати права інтелектуальної власності ТОВ «Кальварія» після отримання повідомлення про таке порушення.

ТОВ «Кальварія» також вживатиме усі, передбачені законодавством України заходи, для повного розмежування понять «Кальварія» чи «Видавництво Кальварія» та «Анетта Антоненко». І оскільки конспіративне створення ТОВ «Видавництво Кальварія» далеко не єдиний «подвиг», здійснений Анеттою Антоненко у боротьбі за привласнення репутації видавництва «Кальварія», ми будемо продовжувати інформувати громадськість про ці «подвиги» та їх наслідки.
З історією питання можна ознайомитися тут

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити