Що пропонують цього тижня найбільші бібліотеки області?(АФІША)

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1210

Кіровоградська бласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

9 листопада вперше у 2014 році відзначається Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва!  Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним, чиє покликання сприяє розвитку української культури та мистецтва.    

Наше суспільство знаходиться на шляху національного відродження, змінюються суспільні орієнтири, набувають якісно нового забарвлення мистецькі смаки і духовні запити громадян. Бажаємо нашим колегам, усім, хто вірою і правдою, піснею і словом закладає фундамент майбутнього української держави, забезпечує моральне здоров’я народу  - професійних успіхів, утілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, щастя, радості, міцного здоров’я! Запрошуємо до відділу обслуговування користувачів переглянути книжкову виставку «З чистих джерел», де розкритий багатий світ української культури. 

10 листопада о  13.00  у відділі документів з економічних, технічних і природничих наук відбудеться  тренінг «Розвиток екологічної свідомості особистості»;

 10 листопада о  17.00  у відділі обслуговування користувачів з нагоди національного свята Республіки Польща - презентація  виставки  «В боротьбі за свободу і незалежність». Запрошуємо всіх бажаючих;

11 листопада о 15.00 відбудеться майстер-клас для всіх бажаючих з навчання плетіння шкарпеток у рамках благочинної бібліотечної акції «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом». Запрошуємо  у відділ документів з економічних, технічних і природничих наук (ІІ поверх);

12 листопада о 15.00 кіноклуб «Екран» запрошує на перегляд фільму Самурай / Le samourai. (Режисер – Жан-П'єр Мельвіль,   Італія, Франція / 1967, 105 хв.) Приємного перегляду;

13 листопада - Міжнародний день сліпих. Ця всесвітня дата покликана привернути увагу людей до тих, хто назавжди втратив зір і опинився у важкій життєвій ситуації. В Україні цей день відзначають з особливим розумінням і відповідальністю за незрячих людей. Тому бібліотекарі ОУНБ ім. Д.І.Чижевського проведуть зустріч “Бачити душею”, присвячену Міжнародному дню сліпих, об 11.00 у приміщенні  Кіровоградської обласної організації УТОС

Під час заходу УТОСівці дізнаються цікаві факти з життя видатних незрячих -  давньогрецького поета Гомера; аргентинського письменника Хорхе Луїса Борхеса; американського музиканта Стіві Уандера; українського письменника, педагога, етнографа, музиканта Василя Єрошенка. Також люди з вадами зору почують твори українських та зарубіжних авторів про незрячих людей;

13 листопада о 13.30  відділ  рідкісних та цінних видань  запрошує на презентацію книжкової виставки «Вулицями рідного міста». Співорганізатори виставки - ОУНБ ім.Д.Чижевського та Державний архів Кіровоградської області. На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, вчителі історії, викладачі та студенти, читачі бібліотеки та всі бажаючі;

14 листопада о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних і природничих наук відбудеться презентація персональної виставки авторської вишивки Вікторії Шкабой «Кольорові квадратики». Запрошуємо до перегляду;

16 листопада о 14.00 у відділі обслуговування користувачів - презентація книжкової виставки  «Толерантність у глобалізованому світі». На захід запрошуються студенти навчальних закладів міста, викладачі, вчителі та учні.
 Усіх охочих вчити українську мову запрошуємо на курси з вивчення української мови в рамках проекту «Безкоштовні курси української мови». Заняття проходять щосереди у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук о 17.30 (для початківців) та щочетверга у відділі обслуговування користувачів о 17.30 (для знавців)

10, 12, 13, 14 листопада о 17.00 запрошуємо на засідання клубу вивчення розмовної англійської мови, що проходить у відділі документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського;
Для тих, хто самостійно вивчає іноземну мову — пропонуємо платформу дистанційного навчання «Інтерактивний курс англійської мови для дорослих «English-123 в бібліотеці». Звертайтеся до працівників Інтернет-центру;
Відділ мистецтв запрошує  на перегляд виставки «Світ на долоні. Виставка дипломних робіт – 2014». Виставка презентує творчі роботи випускників художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Тут представлені роботи, виконані у різних техніках образотворчого мистецтва: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, кераміка та інше.
Приходьте до нас і дізнайтеся більше!

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи:

З 10 листопада  у відділі популяризації книги та змістовного дозвілля молоді буде представлено книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота» присвячену  Дню пам’яті жертв Голодомору. На виставці будуть представлені документальні свідчення страшної трагедії, монографії на тему голодомору, світлини тих років.

10 листопада о 12.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть урок безпеки «Живи у безпеці» під час якого навчать учасників безпечній поведінці з вибухонебезпечними предметами, розкажуть про основні небезпеки в які можна потрапити у повсякденному житті. Також учасники заходу дізнаються про те, як уникати небезпек та, як правильно діяти в екстремальних ситуаціях.

11 листопада о 8.00 працівники відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді проведуть пізнавальну годину «Загадковий світ кави» під час якої разом з учасниками заходу зануряться у смачний і загадковий світ кави. Вона щедра на смаки і аромати, балує розмаїттям сортів і варіантів приготування, але зовсім по різному і не завжди сприятливо впливає на організм людини. Про користь та вплив кафи на стан людини й дізнаються всі, хто завітають на захід.

11 листопада о 8.00 працівники відділу популяризації книги та змістовного дозвілля молоді проведуть слайд-бесіду «Татуювання: мода чи безглуздя?». Мистецтво прикрашати своє тіло за допомогою нанесення татуювань відомо не одне тисячоріччя. Сучасне значення татуювання наближається скоріше до прикраси тіла та бажанню виділитися з юрби. Про це та багато іншого розповість спеціальний гість заходу, який є професіоналом у цьому виді мистецтва.

З 12 листопада у відділі мистецтв стартує серія ігор «Мафія» для студентів КДПУ ім.В.Вінниченка. Першу гру відкриє факультет історії та права о 15.00. Гра «Мафія» вражає своєю складністю і простотою водночас, можливо, тому вона так популярна серед молоді. Все, що потрібно для гри — це колода карт і компанія мінімум 10 осіб + ведучий. З необхідних навичок — логіка, пам’ять, кмітливість, стратегія та артистизм. Втім, навіть якщо цими якостями ви не володієте, ви все одно можете стати учасником захоплюючого процесу. З відвідуванням першої гри, Ви станете її глядачем та матимете змогу записатися й взяти участь у наступній грі.

13 листопада о 12.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть слайд-бесіду-вікторину «Пожежна естафета». Протягом заходу користувачі дізнаються причини та умови виникнення пожеж, їх наслідки, ознаки отруєння при пожежах, оптимальні шляхи евакуації з приміщень. Наприкінці заходу усі бажаючи зможуть перевірити та закріпити отриманні знання взявши участь у вікторині.

З 14 листопада у відділі мистецтв відкриється книжкова виставка «Книга: традиційна чи електронна? Вибір за тобою!», присвячена Дню студента. Читання книг залишається одним з найпопулярніших занять у вільний час в усьому світу. Навіть інтернет не відібрав у книги шанувальників.
Видавці та компанії, що виробляють електронні книги, покладають великі надії на цифрове майбутнє книжкової індустрії. Однак попри усі переваги е-книгам поки не вдалося забрати у паперового конкурента значну частину ринку. На виставці будуть представлені матеріали з даного питання, паперові, електронні та аудіокниги. Тож коже сам зможе обрати для себе зручний формат читання.

14 листопада о 12.30 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді проведуть вікторину-змагання «Марафон юних пожежників». Учасники навчаться правилам особистої безпеки під час виникнення пожежі, ознайомляться з невідкладними діями  під час пожежі та дізнаються, як правильно надати першу допомогу потерпілому під час пожежі.

16 листопада відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ». Цього разу учасники засідання працюватимуть над створенням оригінальної «Скриньки в стилі орігамі». Слово Орігамі походить від Двох слів «Орі» означає "складаний", І «каму» означає "папір". Це традиційне японське мистецтво складання різних фігур з паперу. Мистецтво оригамі почали розвиватися в XVII ст. н.е. в Японії, а в наш час широко поширилося по всіх континентах і країнах.

На засідання студії ми вже пробували створювати різні фігурки, квіти, поробки. Цього разу пропонуємо створити  цікаву та незвичну скриньку разом з майстром – Банірою Віталієм Геннадійовичом.
Для роботи потрібно мати:
-    Канцелярський ніж;
-    Металеву лінійку;
-    Простий олівець;
-    Ножиці;
-    12 аркушів кольорового паперу (формат А4).

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка

тел. 0954712767 Рєзнік Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;
0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.
Адреса: вул. Декабристів 6\15.
Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити