Культура

Конкурс "Кіровоградщина читає Хемінгуея" - переможців визначено (ФОТО)

. 3520

Сьогодні у Кіровограді в Бібліофесту на Великій Перспективній відбулось нагородження переможців конкурсу «Кіровоградщина читає Хемінгуея».

Конкурс був проведений Кіровоградською обласною науковою бібліотекою ім. Д.Чижевського за підтримки посольства США в Україні. Мешканцям області, незалежно від віку, запропонували долучитись до конкурсу перекладів, буктрейлерів та есе по роману «Прощавай зброя» Ернеста Хемінгуея. Таким чином бібліотекарі вирішили привернути увагу до читання і культури відвідування бібліотек загалом.

За перемогу змагалось понад 100 конкурсантів з Кіровограда Бобринецького, Маловисківського, Новоукраїського, Олександрійського і Світловодського районів.

Автором найкращого есе визнано Марину Козирєву. Найкращий переклад роману на німецьку мову здійснила Анжела Недобідюк, а на українську – Галина Скічко. Ігор Богуслівський зняв найкращий бук трейлер. Авторами кращої вистави стали Вадим Лисенко, Валентина Поросяник та Анастасія Лайкіна з ЗОШ Нової Праги.

До речі, антивоєнна повість була обрана для прочитання не дарма. У складні часи, на думку, кураторів акції цей текст мав зачепити струни людської душі.

Організатори не помилились. Наприклад, друге місце у конкурсі есе зайняла вчителька української мови з Олександрії, яка свій текст присвятила 24-річному учаснику АТО Олександру Козленку, яких поклав життя за батьківщину. Переможниця ледь стримувала сльози, а читачі її твору переконували, читати його і залишатись байдужим просто неможна.

На фото учасники конкурсу з Олександрійського і Маловисківського районів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама