varto1

Атракціони, конкурси й караоке: у Кіровограді відбулось Свято морозива від компанії Рудь (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 3960

Безліч морозива і розваг привезла компанія «Рудь» у Кіровоград цими вихідними. Свято Морозива для нашого міста стало вже традиційним, тож на веселощі від «Рудь» вже не перший раз зібрались тисячі кіровоградців.

«Армія наших прихильників дуже велика, тому нам приємно побачити їх всіх разом, коли вони танцюють і відпочивають», - розповідає начальник відділу маркетингу компанії «Рудь» Людмила Юрківська.

Веселі аніматори, запальний ведучий, безліч атракціонів — все це аби подарувати багаж радості та солодощів маленьким кіровоградцям та їхнім близьким на весь рік.

«Вже більше 10 років ми проводимо Свято морозива. Кожен рік готуємо щось новеньке і цікаве не тільки у продукції від компанії, а й у програмі самого свята. Свято Морозива від компанії «Рудь» - сімейне свято, яке націлене на те, щоб діти та їхні близькі якомога краще проводили свої літні дні і своє дозвілля, - продовжує Людмила Юрківська. - Усі конкурси та атракціони спрямовані на розвиток логіки, спортивних надбань, ну і, крім того, тут можна поласувати найсмачнішим морозивом України».

Більше морозива – більше упаковок, які можна обміняти на різнокольорові «колорики», що дають можливість брати участь у розвагах від компанії «Рудь». Спортивні змагання й естафети, боді-арт, плетіння кіс, виготовлення браслетів, малювання, конкурс караоке і танців – це не весь список того, що можна було робити на Святі Морозива «Рудь» цієї неділі у парку 50 років Жовтня в Кіровограді. Головною фішкою цьогорічного свята стала спрямованість розваг на підвищення патріотичного духу та єдності, адже компанія постійно підтримує як українських військових, так і населення.

«Ми танцювали, співали, - отримали подарунки. Ми вже не вперше на Святі Морозива в нашому місті. Що найбільше подобається? Безліч морозива, позитивний настрій і багато подарунків! Будемо дуже раді, якщо подібне буде в Кіровограді постійно», - майже в один голос радіють 12-річні Каріна і Саша.

З подарунками пішли і дорослі. Разом з дітьми вони танцювали, співали пісень, вгадували виконавців та отримували цінні призи. Визначили на святі найактивнішого вболівальника і найбагатшого кіровоградця на упаковки від морозива «Рудь». Останні отримали велику кількість “холодних ласощів” від компанії.

Свято у Кіровоград завітало лише на день, однак полишило за собою слід: кульки, враження й смак морозива. Далі веселі герої компанії попрямують до інших міст України.

«Велике свято приходить в місто щоліта. Але в інтернеті є безліч розіграшів і конкурсів, тож батьки та їхні діти можуть брати участь у різних заходах від компанії «Рудь» протягом всього року», - нагадує Людмила Юрківська.

Яким було цьогорічне Свято морозива у Кіровограді, дивіться далі у фоторепортажі.

Світлана Дубина
Фото автора

G

Сподобалася стаття?

Реклама