Культура

"Степограй - 2011" стартонув!

. 1090

www.gre4ka.com.ua

4 червня відбулося офіційне відкриття четвертого фестивалю української народної творчості "Степограй". До Карбівки Добровеличківського району Кіровоградської області з'їхалося чимало виконавців та глядачів із різних куточків України. Одночасно поруч з музичним дійством на сусідній галявині розташувалося наметове містечко "Студентської республіки", яке розпочало своє життя ще з п'ятниці. Його заселили понад 300 студентів кіровоградських вузів.

Організаторами традиційно виступили асоціація молоді Кіровоградщини " Златопілля ", Добровеличківська районна державна адміністрація, управління у справах сім'ї та молоді та управління освіти Кіровоградської ОДА. Фестиваль триватиме три дні, а виконавці завершать свої виступи недільного вечора.

"Цього року ми виділяємо більше часу не традиційним колективам, а молодіжним. Тобто у нас більше шести колективів представлено, а головним буде гурт "Коралі" з Івано - Франківська. Також в рамках цьогорічного фестивалю започатковується виставка зелених садиб, які презентуватимуть їх власники. Хотілося б ,щоб з наступного року ця виставка вийшла на всеукраїнський рівень і стала однією з традицій "Степограю" , - розповів "Гречці"  Микола Середенко - організатор фестивалю.

"Гречка" продовжує своє перебування на мистецькому заході, тож про його перебіг читайте в наступних публікаціях.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама