Культура

Ручки роблять різні штучки

. 1529

www.gre4ka.com.ua

Спекотної червневої неділі „Гречка” заглянула у затишний дворик за адресою Тимірязєва, 75, зовсім не випадково, адже 4-6 червня майстри магазину PAINT workshop організували виставку хенд-мейду. Майстри - Анастасія Cиленок й Олена Горєлова – привітно зустрічали гостей. Залишитися байдужими було складно: тут і петриківський розпис, і прикраси з полімерної глини, і малюнок по склу, і валяння із вовни, і ще всього-всього...

Олена розповідає: „ Це постійна робота, яка перехрещується з нашим хобі. Бо є інтерес до нових технік, тому ми часто експериментуємо. Ось вирішили презентувати нашу майстерню. Тут знаходяться переважно мої роботи і Насті Силенок. Виявилося, що дуже багато майстрів хочуть співпрацювати, брати участь у подібних заходах. Тому наступна виставка обов’язково буде !”

www.gre4ka.info

«Гречка» з’ясувала, що навчитися певній техніці можна! У PAINT workshop майстер-класи проводяться незалежно від кількості учасників – було б бажання.

Виставка триватиме до понеділка включно. Потім рукотворні сувеніри перекочують у майстерню, а деякі ( як от дивовижні калейдоскопи) повернуться зі своєю авторкою Анастасією до Ялти.

Тож іще маєте шанс побачити все на власні очі!

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Настя Дзюбак

фото:  Артем Дубовик, Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама