Культура

Гармонія і затишна атмосфера - квартирник у Кіровограді

. 1624

Раніше мені здавалося, що мистецьке життя в Кіровограді протікає таким собі тоненьким і повільним струмочком, але це було лише відчуття, бо про різні творчі зустрічі мало хто знав і знає, на жаль. Однак деяким спраглим шукачам вдається потрапити на події, які залишають у їхніх душах відчуття задоволення. Адже відомо, що той, хто шукає,  завжди знайде. Чи не так? Саме такою подією став музично-поетичний проект, організований у пабі "Ла- Манш" 12 червня. Цього разу Яна Кривоший та Мітя Чертоусов (організатори квартирника) вирішили побалувати слухачів, запросивши до нашого міста Софі Віллі та Андрія Любка.

Що можу сказати?! Було дуже прикольно, вечір провели чудово! Виявилося, що Софі має прекрасний ніжний голос! Співачка порадувала не лише гарним виконанням власних пісень, але й неповторними переспівами The Rolling Stones, The Beatles, БГ та інших відомих світові виконавців. Приємною несподіванкою став виступ вуличного музики, який відрекомендувався публіці як Іона Ріка. Помітно було, що присутніх вразила його музика своїм ліризмом та глибоким філософським змістом.

www.gre4ka.info Другу частину вечора організатори вирішили присвятити поезії. Мікрофон було передано Андрієві Любці (молодому поетові з Ужгорода), який уже встиг видати дві збірки — "Вісім місяців шизофренії" (2007) та "Тероризм" (2008), а також стати лауреатом літературних премій «Дебют» (2007) та "Київські лаври" (2011). Андрій читав вірші переважно з нових циклів під мелодійний супровід гітари Софі, а в перервах охоче відповідав на запитання залу. У пабі панувала гармонія між тими, хто знаходився на сцені, й тими, хто сидів за столиками в залі, тому йти звідти зовсім не хотілося. Думаю, це справжнє щастя для виконавців, коли з їхніх виступів люди йдуть неохоче, так було і цього разу.

www.gre4ka.info

Насамкінець ми поспілкувалися з одним із організаторів заходу - Яною Кривоший.

- Яно, як ви визначаєте філософію вечора, як здійснюється підбір виконавців?

- Формат попередніх вечорів (і цього зокрема)  виникає у творчому процесі організації. Ми не намагаємося проводити з певною циклічністю концерти, музичні виступи. У першу чергу  це події. Їх наповнення було і буде залишатися справою наших умінь, можливостей, бажанням і готовністю публіки отримувати більше. До музичних виступів поступово додалися креативні майстер-класи, тепер - поетичні читання, далі буде цікавіше й цікавіше!

-Чому обрано такий тандем виконавців і звідки взявся третій, але зовсім не зайвий, адже його не було заявлено в афіші , і взагалі - хто він такий?

-Чому саме Софі й Андрій? Окрім того, що вони незалежно один від одного варті уваги і визнання, разом ці молоді люди - стилістично м'яка сполука. Ця гармонійність і є основою затишної атмосфери, єдиного настрою. Підтвердженням творчого підходу до організації подій став Іона. Все, що ми сказали зі сцени - чиста правда. Іона Ріка - голос і творчість нашого міста, наших вулиць.У буквальному розумінні цього слова. І ми не змогли пройти повз нього, запросили виступити. Іона виконує  власні пісні, як вільний музикант. Сподіваємося, що він ще матиме виступи в рамках наших подій. І також маємо надію, що це не останній сюрприз, який ми так несподівано влаштували!

- Ти задоволена результатом?

- Враження чудові! Ми вдячні Софі та Андрію, Іоні, пабу "Ла -Манш". І ,звичайно ж, усім нашим гостям. Оскільки  всі були єдиним організмом, що є  спільним досягненням.

- Кого ми побачимо в Кіровограді наступного разу?

- 2 липня запрошуємо всіх зарядитися потужною тернопільською енергетикою гурту "Nameless!"

"Гречка" дякує гостинним власникам пабу "Ла- Манш", активним організаторам Яні та Міті за цей цікавий мистецький проект. І, звичайно ж, чекаємо всіх 2 липня в тому ж місці і в той же час на виступі тернопільського "Nameless"!www.gre4ka.info

Надія Пильник Фото: Артем Дубовик

Поширюйте

Коментуйте


Реклама