Ліричний пейзаж Бориса Єгорова

23:38, 15 Червня, 2011

З 10 червня в Кіровоградському обласному художньому музеї триває виставка творів члена Національної спілки художників України, ветерана Великої Вітчизняної війни Бориса Єгорова.
Жанрово-тематична палітра різноманітна – це і ліричний пейзаж, і портрети, і жанрові картини на сільськогосподарську тематику. Не оминув автор і теми Другої світової війни.
У 2010 році художник був номінований на обласну премію у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства ім. О.Осмьоркіна.


На сьогодні твори Б.Єгорова знаходяться в зібраннях музеїв України та у приватних колекціонерів з України, Росії, Польщі.

www.gre4ka.info

На виставці представлено п’ятдесят робіт із приватної колекції митця та Знам’янського міського краєзнавчого музею, які були написані у 1949 – 2010 роках.
Зараз 86-річний автор живе і працює в місті Запоріжжі і припиняти роботу не збирається, бо творчість – це життя.

 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

 

За матеріалами  Кіровоградського обласного художнього музею

Останні новини по темі
У Кіровограді з’явиться кіноклуб
www.gre4ka.com.ua
Гармонія і затишна атмосфера – квартирник у Кіровограді
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024