Культура

Свято в масштабі Скопіївки - Кіровоград "відпочиває"

. 9363

www.gre4ka.com.ua

24 серпня 2011 року стало масштабним святом для тієї частини кіровоградців, які знайшли можливість поїхати в село Скопіївку Добровеличківського району. На їхнє щастя, день цього села співпав із Днем Незалежності України. Якби не цей факт, то невідомо, чи потрапили б шанувальники гуртів "Ляпіс Трубєцкой" та "OT VINTA" на концерт, який відбувся в рамках цих подвійних святкувань.

Масштабністю, можна навіть сказати грандіозністю, тут вражало практично все: величезна гойдалка, свіжий зруб криниці-журавля, кількість гостей, рівень виступаючих і … національна символіка. Багатометрові жовто-блакитні прапори на схилах, тризуб розміром із сільський будинок,стали фоном для фотографування більшості присутніх. Були й більш традиційні елементи свята - повітряні кульки та феєрверк.

www.gre4ka.info www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Напевне, усі 213 мешканців села Скопіївка і ще десь чотири тисячі гостей залишилися задоволеними. Грамотно організована програма, коли за танцями йде гумореска, потім пісня, потім знову танець .. . Усього потроху й зі смаком. Можна сказати - на різні смаки, адже більшість аудиторії прийшла таки не на "Ляпіса Трубєцкого" чи "OT VINTA", а просто - на свято. Концертна програма від Анатолія Гнатюка з піснею «Смерека» теж користувалася неабиякою популярністю.

 

www.gre4ka.info

І хоча початок трішки затягнувся, зате офіційна частина була ненав’язливою й доволі короткою, що вигідно вирізняє цей захід від йому подібних у тому ж Кіровограді.

Трохи не єдиним недоліком організації святкування Дня незалежності в Скопіївці можна вважати відсутність, перепрошую, туалету. Можливо, десь на території села він і був, але… виявити його так і не вдалося. Слід згадати й те, що не було організованої, так би мовити, «доставки» глядачів на місце події. Добиралися хто як міг, зате вже потрапили сюди саме ті, хто цього дуже і дуже хотів. До речі, сумніви в тому, що до Скопіївки таки приїдуть відомі гурти, розвіялися тільки на місці, коли гості побачили багатометрові прапори і зрозуміли амбіції організаторів…

Ну й "OT VINTA" та "Ляпіс Трубєцкой" не підвели: відіграли емоційно, енергійно та енергетично, перші – з великим позитивом, другі – з надривом і неймовірним драйвом. За що їм та організаторам свята (місцевому фермерові з хорошим смаком) величезне дякую!

www.gre4ka.info www.gre4ka.info

Зоя Лебідь Фото: Артем Дубовик

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама