Культура

Кіровоград запросили долучитись до Національного альянсу міст з розвитку ромських ініціатив (ФОТО)

. 2487

У Кіровоградській міськраді відбулась зустріч міського голови Андрія Райковича з представниками Міжнародної благодійної організації "Ромський жіночий фонд "Чіріклі". Представники ромської спільноти зустрілись з очільником міста, аби подякувати за співпраця і з пропозицією співпрацювати у подальших проектах.

 

На початку зустрічі роми вручили міському голові нагороду на знак вдячності того, що міська рада спільно з ромськими медіаторами успішно працює у напрямку підтримки ромів.
"Не у всіх містах є робочі групи, які покликання на підтримку і вирішення проблем ромів. Такий результат роботи може стати прикладом для інших міст", - зазначила віце-президент Міжнародної благодійної організації "Ромський жіночий фонд "Чіріклі" Земфіра Кондур.
Присутні запропонували міській раді долучитись до Національного альянсу міст з розвитку ромських ініціатив, який найближчим часом запланували утворити в рамках програми "Роми 2" Ради Європи в Україні.

Національний альянс створюватиметься для того, щоб координувати робочі групи усіх адміністрацій, де вони працюють, задля реалізації проектів на підтримку національних меншин, зокрема ромів.

Також представники організації запропонували місту долучитись до Міжнародного дня ромів, що запланований на 8 квітня. Цього дня по Україні проводитимуьь різні масові заходи задля популяризації ромської культури та мови.

Попросили міську ради сприяти паспортизації представників ромської національності та якісному медичному обстеженню, адже сьогодні в родинах є багато маленьких дітей з важкими хворобами.

Міський голова та представники профільних управлінь зауважили, що плідна співпраця продовжуватиметься і надалі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама