Культура

"Хіп-Пох" від "SOKOLOVSKY"

. 1283

www.gre4ka.com.ua

27 серпня вийшла у світ перша платівка гурту "SOKOLOVSKY" під назвою "Хіп-Пох". Презентація диску відбулася під час фестивалю "Фридом-фест - 2011" в Судаку, на якому наші земляки були хедлайнерами, виступаючи на одній сцені з Валентином Стрикалом та гуртом "Green Grey".

"Гречка" не могла оминути увагою цю подію. Про те, чим живе гурт зараз і, власне, саму презентацію диску ми поспілкувалися з Валентином Поворозником - учасником гурту "SOKOLOVSKY".

- Валентине, хто на сьогодні становить гурт "SOKOLOVSKY"? - Це Сергій Соколовський і я - Валентин Поворозник.

- Як відбувалася презентація альбому й чому саме в Судаку? - Це не була класична презентація. Просто ми людям хотіли показати свої останні роботи. Нас запросили хедлайнерами на концерт з досить поважними виконавцями. От ми й вирішили презентувати його. Можна сказати, що наш альбом з'явився на люди під час цього фестивалю.

- І як шанувальники відреагували? - Дуже позитивно. І взагалі, концерт був дуже хороший. Напередодні ми проводили піар-кампанію: ходили із Сергієм і роздавали флаєри. Волонтери фестивалю так само виконували великий об'єм роботи. Фактично за п'ять днів, порушуючи всі канони піару, ми розкрутили подію до належного рівня. Волонтери весь час організовували дуже цікаві акції, і ми до них долучалися. Наприклад, ходили з великими полотнами, на яких кожен бажаючий міг намалювати свою картину фарбами.

- Які пісні складають платівку? - До неї увійшли чотири студійні роботи, дев'ять пісень записали з живим звуком, наближеним до концертного. Звучання максимально природне. Це вже всім відомі пісні з нашого репертуару.

- Вам хтось допомагав у створенні платівки? - Ми вдвох все записали, а далі будемо розкручувати нашу роботу. Маємо надійні зв'язки з хорошими людьми, які посприяють у цьому.

- Коли презентуєте "Хіп-Пох" кіровоградцям? - Поки що не плануємо виступів у нашому місті. Є домовленість щодо розкрутки й піару нашого диску, а після потужної інформаційної програми буде тур містами України.

- Скільки часу ви провели в Криму? Як минули ваші гастролі? - У Криму були п'ять днів. Організатори поселили нас до готелю, тому ми себе досить комфортно почували. Виступили за цей час у Євпаторії, Коктебелі та Судаку.

- Гурт "SOKOLOVSKY" складається із двох осіб. У планах є розширити склад, ввести нові інструменти? - Чесно кажучи, я не бачу сенсу зараз щось змінювати. У нас все гармонійно, ми знайшли своє звучання. І важливі, насамперед, не так музиканти, як люди. Потрібно, щоб людина цим жила, щоб це не було для неї просто ремеслом.  Ми записували цей альбом удвох, мали на все всього два тижні. Спеціально для запису купили хороші інструменти. У Сергія якісна акустична гітара. Звук виключно акустичний. Гадаю, що слухачам сподобається наша робота.

www.gre4ka.info

- Де можна придбати ваш альбом ? - Він уже в продажу в Інтернеті. Заходьте на наш сайт, на сторінки гурту в соціальних мережах - там все є.

- Стосовно іншого проекту, у якому ти береш участь - "Закон Ома". Він ще "живий", бо ходять чутки про призупинення його діяльності? - Все добре, "Закон Ома" нікуди не подівся. Маємо багато планів, накопичилося чимало матеріалу - займаємося студійною роботою.

- Тоді творчих успіхів! - Дякую.

[youtube]zVPSZS_Jsm0&feature[/youtube]

Розмову записав Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама