Культура

Подарунок для Насті

. 4128

www.gre4ka.com.ua

Знана знам'янська художниця Анастасія Шкода відома ще й тим, що є активною учасницею різноманітних танцювальних конкурсів. Днями в стінах Кіровоградського обласного художнього музею вона отримала в подарунок чотири спеціальні інвалідні візки, які стануть в пригоді Анастасії та її партнеру по танцях.

Передані візочки були виготовлені спеціально для Анастасії Центром реабілітації інвалідів на візках «Катаржина» (м. Москва) . Їх розміри пристосовані до її антропометричних даних та фізичних можливостей. До того ж вони зроблені із титану – найлегшого металу, тому зручні для пересування, маневрування, а також пристосовані для занять танцями та спортом.

www.gre4ka.info

Візочки були виготовлені на замовлення відомого російського підприємця, колекціонера та благодійника Володимира Олексійовича Логвиненка. Підтримку Анастасії також здійснює відомий російський колекціонер Володимир Васильович Царєнков, який нині проживає в Лондоні. Наразі розглядається можливість реабілітації Анастасії в Санкт-Петербурзькому медичному центрі, який готовий взяти на себе зобов’язання по її лікуванню.

www.gre4ka.info

12 вересня 2011 року Анастасія Шкода відвідала відділ Кіровоградського обласного художнього музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», де й випробувала передані візки та продемонструвала деякі елементи танців. Дівчина залишилася в захваті від їх якості, зручності та зовнішнього вигляду.

Колектив Кіровоградського обласного художнього музею висловлює щиру вдячність Вікторові Васильовичу Петракову за особисту підтримку Анастасії Шкоди та залучення благодійників до святої справи.

Маємо щиру надію, що небайдужих людей буде більше…

Тетяна Ткаченко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама