Вийшла друком книга Любомира Гузара про цінності та відповідальність у бізнесі

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1388

У Києві Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) презентувала книгу Любомира Гузара «Де скарб Твій…», укладеної на основі його розмов під час зустрічей з підприємцями у Києві та Львові і позначеної роком митрополита Андрея Шептицького.

 

Під час зустрічей впродовж 2012-2015 років проводилися бесіди і дискусійні клуби, присвячені посланню митрополита Андрея Шептицького «Як будувати Рідну Хату». Владика відповідав на запитання підприємців у світлі соціального вчення духовного сподвижника УГКЦ. Книга згрупована за тематичними блоками і складається із чотирьох розділів: «Бізнес», «Держава», «Церква», «Особистість», кожен з яких можна читати окремо від іншого. Книга буде цікавою не лише для бізнесменів, але й громадських діячів, менеджерів будь-якої сфери діяльності.

Один із редакторів видання, проректор Українського католицького університету Олег Турій наголосив, що бізнес, який формується на цінностях і який пропонує суспільству нові методи трансформації – це той ключ, який допоможе будувати нове життя у різних сферах.

Блаженніший закликав українців не втрачати надії і ніколи не опускати рук, а працювати далі. «Наші предки, як і ми тепер, також стояли перед важкими випробуваннями. Але вони діяли і свої думки обертали у вчинки, – зазначив Верховний Архиєпископ-емерит УГКЦ Любомир під час презентації книги 24 квітня у Києві. – Моя надія в тому, що, переконавшись, що існують дуже практичні та конкретні розв’язки наших проблем, ми будемо старатися перетворювати наші думки у вчинки. Одним словом, будемо працювати! Уся зневіра, яка запанувала у нашому народі, немає солідного оправдання. Якщо будемо працювати, будувати свою державу на основі своїх традицій, на основі того, що наші предки нам передали, то нема чого боятися. Ми можемо спокійно дивитися у краще майбутнє. Цього кращого майбутнього сердечно бажаю».

Видання «Де скарб Твій…» дуже на часі, бо роль бізнесу у суспільстві зростає, і відповідно зростає його відповідальність, вважає президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер.
«Як себе поводити з цією відповідальністю? У цій книжці ви знайде відповіді на ці та інші запитання. Блаженніший також вказує на імідж українського підприємця, який є не найкращим в українському суспільстві і дає реальні поради, як покращити таке сприйняття», - зазначив він.

Співзасновник проекту «Тепле місто» Юрій Филюк вбачає унікальність книги у вивченні підходів митрополита Андрея до управління. «Митрополит Андрей Шептицький був людиною Церкви, але розвивав економіку, культуру, меценатство. І він намагався дбати про цілісну екосистему, у якій жив і працював. Це дуже важливе повідомлення для нас. Ще одне, не менш важливе, – заклик митрополита до об’єднання та консолідації. І ми бачимо, що багато проектів стають успішними тоді, коли люди об’єднуються. Для мене унікальність постаті Митрополита у тому, що він умів об’єднати всіх: і реформаторів, і консерваторів. І власне вивчення підходів митрополита Андрея до управління зараз дуже на часі», - зауважив Юрій Филюк.

Додамо, що 30 грн з ціни кожної проданої книги «Де скарб Твій» на Книжковому Арсеналі, LvBS передасть Центру Волонтерства УКУ «Волонтерська Сотня». Усі кошти будуть скеровані для допомоги військовим, що боронять територіальну цілісність України.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити