Культура

Мистецтвом по бездоріжжю!

. 2542

www.gre4ka.com.ua

Кіровоградський обласний художній музей продовжує свою роботу по пропагуванню образотворчого мистецтва та намагається донести інформацію про прекрасне до найвіддаленіших куточків нашої області, туди, де люди прагнуть доторкнутися до прекрасного. І хоча мальовниче с. Грузьке Кіровоградського району розташоване недалеко від міста Кіровограда (18 км), співробітникам музею було нелегко туди дістатися.

Не зважаючи на всі проблеми з транспортним сполученням, що змусили співробітників музею пройти пішки 3 км по розбитій сільській дорозі при несприятливих погодних умовах (температура повітря +6, вологість повітря 80%, пронизливий вітер швидкістю 15 м/с та короткочасні мінливі опади) 18 жовтня 2011 року була проведена пересувна виставка на тему «Жанри в образотворчому мистецтві» в загальноосвітній школі с. Грузьке.

 

www.gre4ka.info

 

www.gre4ka.info

Педагогічний колектив школи був вдячний бійцям культурного фронту, які тремтячими від хвилювання та холоду руками створювали пересувну експозицію в сільському храмі науки. Близько 60 учнів взяло участь у заході та дізналися багато цікавого про жанри образотворчого мистецтва, такі як натюрморт, пейзаж, портрет, анімалістичний жанр та жанр сюжетної картини. Аудиторії були представлені деякі твори кіровоградських художників, як молодих, так і досвідчених, виконані у різноманітних живописних та графічних техніках. Учні переглянули репродукції творів К. Брюллова, Т. Шевченка, І. Айвазовського, С. Далі та багатьох інших відомих митців, дізналися багато цікавої інформації про різноманітні напрямки у мистецтві.

 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Найактивніші діти проявили свої творчі здібності та взяли участь у майстер-класі. Вони малювали справжніми олійними фарбами як дорослі професійні художники, хоча сюжет для свого малюнку кожна дитина обирала сама. Адже метою даного майстер-класу було не навчання дітей певним навичкам техніки олійного живопису, а пробудження у них інтересу до творчості. Учні школи проявили не абияку обізнаність у питаннях образотворчого мистецтва, а переможець цього імпровізованого змагання отримав невеличкий приз.

 

www.gre4ka.info

Анатолій Кімнатний, Володимир Мороз

Поширюйте

Коментуйте


Реклама