Культура

"Napszyklat" (PL) в Кіровограді!

. 1127

www.gre4ka.com.ua

28 жовтня о 20:00 у концерт-холі “Crystal Hall” зі спільного виступу з дуетом з Чехії "DVA" розпочався тур експериментального електронно-нойзового польського гурту “NaPszyklat”.

Експериментальний гурт з Познані "NaPszyklat" знаходиться в постійному пошуку та розвиває власний стиль. Це альтернативний хіп-хоп, нойз, аналогова електроніка. Гурт вже видав три альбоми, останній з яких – …"Kultur Shock" - 2011 року.

«Кожен трек – це зіткнення гучного Заходу та невизначеної Центральної та Східної Європи. Це культурний шок. Дзижчання синтезатора, скрип вінілу, польові записи з неіснуючих місць, співи та химерні хіп-хоп-вірші...» - ось що пишуть критики про останній альбом гурту "Kultur shock" (2011).

Колектив із Познані вже виступав з гастролями в Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Франції та Великобританії, а тепер вперше відвідає Україну. На концертах “NaPszyklat” завжди панує особлива атмосфера, а їхні трансові ритми заворожують, як велике й чітке виробництво, де все і всі – на своїх місцях.

 

www.gre4ka.info

“NaPszyklat” мають спільні композиції з відомим американським репером Dalek'ом і готуються до спільного турне Францією.

3 листопада“NaPszyklat” заграють і в Кіровограді! Виступ відбудеться о 19.00 в  пабі "Ла Манш" (Кропивницького, 153).

Організатор концертів в Україні - агенція NaturalEast. Тур відбувається за підтримки  Польського Інституту в Києві.

Координати агенції в Кіровограді: (066) 041 99 05.

[youtube]F4p9K06WZJ0&feature[/youtube]

Фото звідси

Поширюйте

Коментуйте


Реклама