Телебаченню України 60! Фотовиставка в Кіровограді

21:15, 09 Листопада, 2011

У Кіровограді відкрито фотовиставку з нагоди 60-ої річниці українського телебачення. Експозицію розгорнуто в приміщенні КОДТРК (обласне телебачення).

Присутніми були в основному працівники ТРК, а на стендах, які експонували, зображені вони ж та їх старші колеги, які п’ятдесят років тому створювали телебачення в Кіровоградській області.

Вадим Мурований, генеральний директор ТРК, впевнений, що така виставка просто необхідна, адже до сьогодні в Кіровограді не було музею телебачення. Відтепер є, а фотовиставка оголошена безстроковою.

“Експозицію не лише не згортатимуть, а й будуть постійно оновлювати. У роботі ще два стенди», – розповів “Гречці” Вадим Жоржович.

На відкритті виставки, окрім молодих телевізійників, були присутні і їх старші колеги.

www.gre4ka.info

Микола Левандовський, диктор КОДРК із 1960 року, розповідає:

– Це все наша історія, історія красива, щемлива. Багатьох людей, фундаторів телебачення вже немає серед живих, але їх пам’ятають і завжди пам’ятатимуть, бо це був початок і початок непоганий. А справа молоді – продовжувати те, що започаткували ми й ці люди, що зображені на фотокартках.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

А всім колегам, особливо молодим, бажаю бадьорості, наснаги й рухатися тільки вперед, вперед і вперед!

www.gre4ka.info

Валерій Лебідь

Фото автора

Останні новини по темі
А ви знаєте, хто такий Дворцов?(ВІДЕО)
DUw-XAOmDaI
www.gre4ka.com.ua
Останній потяг до Львова…
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024