Культура

Урбаністичний форум Кропивницього: що впливає на образ сучасного міста (ФОТО)

. 3165

Сьогодні, 27 грудня, у Кропивницькому відбувся форум "Коди міста" – креативна урбаністика.
Під час заходу відбулися презентації успішних урбаністичних проектів Кропивницького, які позитивно впливають на образ міста.

 

IMG 4873

"Проект "Мости до міста" був одним із учасників конкурсу міні-грантів у програмі національних обмінів. Ми вирішили, що одного лише візиту до Луцька буде замало, тому вирішили ще організувати тут урбаністичний форум міста. Наша мета зібрати в одному місці людей, які ініціюють у Кропивницькому різноманітні мистецькі, освітні, медійні проекти, створюють ІТ-простори, оскільки такі речі є знаком сталого розвитку міста і вони можуть посилювати його бренд. На цьому форумі ми хочемо показати, що Кропивницький - активне місто, прогресивне, творче та перспективне. Якраз ось це є база для урбаністики, коли люди починають думати про те, що є містом, які його ідентифікації, що я є для міста і яким я можу бути в цьому місті", - зазначила організатор форуму Ірина Ткаченко.

IMG 4870

Безпосередньо було представлено кейси кропивницьких активістів.

Зокрема це були такі відомі в місті проекти як "Стихійні читання", мистецький електронний журнал  "Штопор", "Поезія стін", "Food School" та інші.

IMG 4886

IMG 4893

IMG 4889

IMG 4897

Крім того, про своє бачення змін нашого міста розповів засновник ГО "Фундація прав людини", уродженець Кропивницького Євген Фомін.

" За весь час, коли я був у столиці в мене залишилося відчуття зв'язку із цим містом. В мої студентські роки, у більшості молоді було бажання залишити Кіровоград, жити в цьому місті було не престижно. Здавалося, що він весь якийсь неправильний. Це впливало на наші мрії. Але насправді це проблема у кожному з нас. Однак, за ці 16 років, які я тут не проживаю, я кожного разу коли приїздю сюди, то бачу як місто прекрасно змінюється. Воно не змінюється ніякими чарами - його змінюєте ви. Подібні проекти, про які сьогодні тут говоримо є дуже важливими для розвитку міста та хороших змін. Нині також для вас дуже важливо налагоджувати контакти з іншими містами та співпрацювати з ними у своєму розвитку", - наголосив Фомін.

IMG 4881

IMG 4875

IMG 4894

IMG 4876

Після офіційної частини учасники акції продовжили спілкуватися та ділитися ідеями у неформальній обстановці за кавою та із спеціально підготованим до форуму арт-тортом.

IMG 4862

IMG 4861

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама