Культура

Як у Кропивницькому Щедрий вечір в бібліотеці святкували (ФОТО)

. 3082

13 січня, на Щедрий вечір Маланки, у Кіровоградській обласній бібліотеці ім. Дмитра Чижевського пройшло святкування Старого Нового року.

 

bib01

Захід розпочався о 18 годині та тривав аж до 23-ї години ночі, тому за цей час гості та містяни могли оглянути близько п'ятидесяти локацій.

На відкритті вечора усіх запрошених привітали піснями колективи міста та адміністрація бібліотеки.

Для юних гостей бібліотека організувала перегляд мультфільмів, містичну екскурсію в книгосховище, де на них чекали відомі книжкові герої, майстер-класи з плетіння «Мандали», «Квітки Лотоса» та безліч конкурсів з призами.

bib24

Також відвідувачів цікавили особливості проведення чайної церемонії, концерт юного талановитого піаніста Кирила Федосієва та шахові розваги.

А рятувальники розповіли про заходи безпеки під час зимових свят.

Велика черга зібралась біля ворожки на картах Таро та майстринь з розпису хни. Гості хотіли дізнатись про своє майбутнє та залишити на згадку розпис.

bib06


Крім того, організатори облаштували велику кількість фотозон, де містяни могли залишити приємний спогад про вечір, зробивши фото на щастя з півнем чи з казковими персонажами.

«Дуже сподобався сьогоднішній захід, але більше всього сподобався концерт хлопчика, що грав на піаніно. Такий юний і такий талановитий. Дуже багато цікавинок подарував вечір»,- поділилася кропивничанка.


Особливістю вечора стала презентація виставки «Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців», яку відкрив гість зі США.

bib18


Цього дня організатори змогли зацікавити кожного відвідувача бібліотеки та подарувати гарний настрій і позитивні емоції.

bib03

bib07

bib08

bib21

bib13

bib14

bib17

bib15

bib10

bib12

Аліна Маркіна

Фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама